Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van ennek így még értelme? 1...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van ennek így még értelme? 1 éve vagyunk együtt a barátommal. Ő 26, én pedig 22. A problémám az, hogy alig szán rám időt.

Figyelt kérdés
Már többször is szóba hoztam ezt, egyszer szakítottam is vele emiatt, de rájöttem, hogy túlságosan szeretem, ezért adtam még egy esélyt és elfogadtam, hogy ő ilyen, megpróbálok hozzászokni. Mikor vele vagyok, akkor jól érzem magam, érzem, hogy szeret, de heti 1-2 alkalom nekem kevés. Pláne úgy hogy gyalog 5 percre lakik tőlem. Múlt héten csütörtök este 2 órát szánt rám, utána aludtunk és ennyi. Az a baj, hogy amúgy ő számomra tökéletes lenne, a családjával is nagyon jól kijövök, annyira jó lenne... de mégsem az. Még sose volt ilyen jó barátom. De hát úgy látszik mégsem vagyok boldog. Mit tennétek a helyemben? Szakítanátok? Úgy érzem nincs erőm hozzá. Sose hív fel, üzenetet is napi 1-2-tőt kapok max. Holnapután lesz az évfordulónk, már olyan jól elterveztem mindent, de most legszívesebben lemondanám, semmi kedvem nincs hozzá. Mit tegyek? :(
2015. máj. 4. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha szereted akkor muszaj ezt megszoknod, es beszelj vele errol de ne szakits vele emiatt. Lehet ha te egy kicsit te figyelmesebb lennel vele akkor eszrevenne magat :)

18/L

2015. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát figy az elején kellett volna vagy megoldanotok, vagy pedig szakítanotok.. Ha tudtad az elején hogy ő ilyen mondjuk 1-2 jónap után, és téged ez zavar.. AKkor még jobban zavarni fog 1 év körül. CSak hát most még szenvedsz is pluszba
2015. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

...minden nő hülye...?



Ez így rossz lesz, de nagyon.

2015. máj. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ne vedd sértésnek, de ebből én azt vettem le, hogy te csak egy jó numera vagy neki...


A helyedben átgondolnám.


22/L

2015. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Már szakítottam vele :) és életem egyik legjobb döntése volt...
2015. aug. 28. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!