Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létező férfitípus! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létező férfitípus! Hogy mozdítsam ki ebből a helyzetből? Mert hülyét kapok!

Figyelt kérdés

Már a második srác játssza el velem! Szeretem. De: hanyagol. Ebből azt veszel le, hogy nem akar engem. Ott akarom hagyni, de nem engedi, visszaédesgeti magát. Elhagyni meg így nem tudom, mert nagyon szeretem! Patt helyzet. Hogyan lehet ebből kimozdulni?

Egyik lehetőség, hogy hagyom a fr.ncba és megpróbálok tovább lépni (de nem akar lekopni, én meg szeretem, de így rengeteget szenvedek).

A másik, hogy elérni, hogy jobban érdeklődjön irántam. De azt meg hogyan? (A szex fellendítése egy dolog. Azon kívül? Mindig az volt, hogy nem tudtok megoldani sajnos rajtunk kívül álló dolgok miatt: vagy azért mert beteg volt - kórházba járt - és érthetően nem kívánta a szexet vagy nem tudunk egy ideig találkozni.) Akartam már őket elhagyni, de nem engedik (se az előző barátom, se a mostani) és őszintén szólva én sem akarom abbahagyni, de ez így nem jó. Hogy lehetne ebből kimozdítani a dolgot? Vagy ez csak egy egyszerű hullámvölgy, mint mindenkinél?


2015. máj. 4. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
egyszerre két barátod van?
2015. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Jól csinálja, teljesen odáig vagy érte.
2015. máj. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
51%
Ha nem hanyagolna megunnád és már rég otthagytad volna.
2015. máj. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

A szex fellendítése egy dolog.

Próbáltad már egyáltalán? Pl engem azzal úgy meg lehetne változtatni, hogy az nc..

2015. máj. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nem kettő van! Az előzővel is ez volt, meg a mostanival is.

Általában fizikai korlátai vannak a dolognak - ahogy fenn leírtam. De akkor jobban rajta leszek az ügyön.

2015. máj. 4. 21:17
 6/11 A kérdező kommentje:
2-esnek: nem ezért vagyok odaérte, hanem azért, ahogyan bánt velem előtte (ahogy még senki)! Ezzel viszont azt érte el, hogy szakítani akarok.
2015. máj. 4. 21:21
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen, először a tenyerén hordoz aztán hanyagol. Te meg odáig vagy érte. Ha mindig hűdejó lenne hozzád akkor dobnád.
2015. máj. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Látom nem érted, hogy ott akarom hagyni emiatt! -.-
2015. máj. 4. 21:29
 9/11 anonim ***** válasza:
De nem fogod otthagyni. :D
2015. máj. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Kérdező!


A fickókon túl hogy állsz szociális élettel? Ilyenkor még azt lehet megpróbálni, hogy szépen, finoman és nagyon ártatlanul(!) te is elfoglaltabb, nehezebben elérhető leszel. Fontos, hogy ne süthesse rád, hogy megcsalod és hogy ajánl fel alternatívát.

"Jaj, ne haragudj drágám, a péntek nem alkalmas, már elígérkeztem pünkösdi maratoni horgolásra a klubbal, mit szólnál a hétfőhöz?" Van egy bizonyos férfitípus, aki erre úgy reagál, hogy "Na ne már, hogy a hülye horgolás érdekesebb legyen nálam!" és összekapja magát.


A dolognak a másik oldala viszont, hogy nekik nagyon kényelmes, hogy párkapcsolatban vannak: van nő, aki főz rájuk, mossa a gatyájukat, nem utolsósorban lehet vele szexelni és mindezért még két szalmaszálat sem kell keresztbe tenniük. Naná, hogy az ilyet nem fogják egyszerűen elengedni - mármint amíg elég csak szövegelni hozzá.

2015. máj. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!