Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivan akkor ha "elszerettem"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivan akkor ha "elszerettem" valakit?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel már több mint fél éve igen jóba vagyunk.De neki van egy 3 évvel idősebb csávója akivel romladozik a dolgok elmondása szerint.Párhuzamosan velem pedig egyre jobb a kapcsolat.Már-már csókszituációkkal.

Milegyen?



2015. máj. 4. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Szerintem ha összejön a csók akkor dobjad a csajt; akkor tuti, hogy valami erkölcstelen hulladék.
2015. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
Folytasd.
2015. máj. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"Milegyen"


Milyen legyen?

2015. máj. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Fish1 ***** válasza:
84%
Nem szerencsés, ha bárki egyik kapcsolatból egyből a másikba megy.
2015. máj. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Párszor voltam ilyen szituban, és tényleg erkölcstelen hulladék volt az összes. Gerinctelen dolog a másik háta mögött kavarni, ha annyira romlik a kapcsolatuk, akkor szakítson, nehogy már olyan marha nehéz legyen - vagy annyira fszhiányos, hogy nem tud egyedül lenni?
2015. máj. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%

#4:

Márpedig nagyon sok nő ezt csinálja.

Mintha előre fel lenne állítva egy sor, és 10-15 év alatt sorra kerül az az 5-6 ember, aki beállt az ő fejében.

2015. máj. 5. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Fish1 ***** válasza:
#6: lehet, hogy sokan ezt csinálják, de ettől még nincs sok értelme. Többek között azért sem, mert ha egy véget érő kapcsolat végén nincs meg a "gyászidőszak", amikor a felek levonják a következtetéseket, magukba néznek, hogy miben hibáztak és legközelebb mit csinálhatnának jobban, akkor a következő kapcsolatban (amibe rögtön beleugrottak) ugyanazokat a hibákat fogják elkövetni. És a végén csodálkoznak, hogy cseberből vederbe kerültek. Ezen kívül az ilyen ember nagy valószínűséggel kapcsolatfüggő, egyedül kevésnek érzi magát, vagy rosszabb esetben az új kapcsolatba csak azért ugrik bele, hogy a sérült önbecsülését állítsa némileg helyre.
2015. máj. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Dugjatok mint a nyulak!
2015. máj. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!