Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha mindig olyanoknak tetszem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha mindig olyanoknak tetszem, akik nem számítanak jó pasinak, akkor én sem vagyok jó nő?

Figyelt kérdés
Mármint külsőre az alacsony, vézna pasiknak tetszem. Ez már mindig így lesz? Sose jöttem még be olyannak, akiért rajongani tudtam volna. Mert egyébként ez a típus nem hoz lázba, sajnos. Pláne, hogy magas vagyok.

2015. máj. 5. 00:13
1 2
 1/12 Tapasztalatlan ***** válasza:
Egyszer úgy is rádtalál egy pávagyerek,ha így állsz hozzá.
2015. máj. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A nálad "rondább" rétegnek meg a veled egy szintünek bejössz, fölötte már ritka. Legtöbb ember hasonló szinten van külsőre mint a párja.
2015. máj. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor milyen kell? Csak a külső alapján választasz?
2015. máj. 5. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
képet vagy meg se történt.
2015. máj. 5. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam mindig azok váltanak ki szerelem érzést akik hasonlóak mint te magad, mind külsőre, mind stílusilag, mind gondolkodásilag. Mondjuk fiu létemre belőlem valami csajozós hűtlen csávót néz ki a legtöbb csaj, de engem taszítanak a ribik.
2015. máj. 5. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem,fontos, hogy milyen belsőre is. Csak nekem nem megy a vonzalom, ha nem tetszik alapvetően. Az inkább csak barátság.
2015. máj. 5. 00:20
 7/12 anonim ***** válasza:
Kérdező, azt ki mondja meg, hogy ki minek számít?
2015. máj. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lökj egy képet!
2015. máj. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Képet kaphatok? :D
2015. máj. 5. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Rakj fel egy képet, őszinte leszek.
2015. máj. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!