Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én vagyok a maradi, vagy ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a maradi, vagy ez normális?

Figyelt kérdés

Akad egy barátnős pasi. Majdnem 2 éve együtt vannak, csak sok a vita.

Jön egy lány, akivel baráti társaságban isznak, pont egy veszekedés után.

A lánynak megfogja a kezét, és az arcát, és hosszú időn keresztül csókolóznak elköszönésnél.

A pasi bevallja a barátnőjének, de mint csak egy "szájrapuszit".

Aztán újra boldogság, és állítólag már nem beszélgetnek a másik lánnyal.

De a barátnőnek a fülébe jut, hogy kb 1 hete még azt mondta neki a pasi, hogy "b...sszunk. üres a ház"

A pasi erre azt mondja, hogy jajj, csak viccből, védte magát, mert a lány azt mondta neki, hogy "kicsi a f...sza".

Meg azt mondja a pasi, hogy ilyen a humorérzéke, és a semmin akad ki a barátnő.

Kérdem én...

Ez normális?


2015. máj. 5. 05:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilvánvaló hogy vagy pénz miatt van vele vagy csak szerelmes.

szerintem ez undorító dolog az ilyennek le vágnám a fejét az a kezébe adnám.

2015. máj. 5. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Természetesen a pasi azóta is védekezik, és a barátnőt hordja le, hogy így gyerekes, úgy gyerekes, buta, undormány, meg húzzon az életéből.
2015. máj. 5. 05:59
 3/11 A kérdező kommentje:
A pasinak nincs sok pénze, tehát a nagy szerelem miatt vannak együtt...
2015. máj. 5. 06:01
 4/11 anonim ***** válasza:
"Szerelem" ... szerelem egy hete csak az autómat szerelem.
2015. máj. 5. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Legalább is a lány a szerelem miatt volt vele, a pasi meg lehetségesen nagy színész volt a vége felé.
2015. máj. 5. 06:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Úristen! Ez a pasi egy gerinctelen féreg! Ha az én pasim lenne, elküldeném a bánatos.......
2015. máj. 5. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A barátnő el is lett küldve a francba, miután próbálta bizonygatni azt, hogy ez nem normális, és most gondoljon már bele, ha a pasi attól kivan, hogy ránéz egy másik, akkor ettől hogy kilenne már.
2015. máj. 5. 06:32
 8/11 anonim ***** válasza:

Könyörgök! Milyen szerelemröl

beszélsz? Mit szeretsz még ezen a pasin? Elhiszem hogy nem akarsz egyedül maradni de igy valaki mellett lenni ...

Szerezd vissza a büszkeséged!

19/L

2015. máj. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
vannak viccben határok amiket néha túllépnek...hát ez a pasi is azt tette, ha tényleg csak viccből mondta...de ki tudja mi lett volna ha mind2-en komolyan gondolják a dolgot...ehhez a srácot kell ismerni...mert lehet nála ez normális és tényleg csak vicc...de lehet, hogy csak védekezik...
2015. máj. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ennek vege van, mint a botnak.
2015. máj. 5. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!