Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha azt mondja a barátnőm fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja a barátnőm fél éves együttlét után, hogy nincs meg az a bizonyos kémia, vibrálás az ő részéről, de mikor szexre kerül a sor (két naponta), akkor szinte tocsog a nedvességtől, mert annyira kívánja velem, akkor mire gondoljak?

Figyelt kérdés
Mindig mondja, hogy szeret, de nem szerelemből. Nem tudja, hogy mi legyen. De ha szexre kerül a sor, mindig mondja közben, hogy nagyon de nagyon szeret. Mit gondoltok? Amúgy nagyon jól elvagyunk. Nagyon sok a közös hobbink, témánk. Szerelem az én részemről sincs, de én 29 évesen sosem voltam szerelmes, pedig volt már dolgom tökéletes modell lánnyal is. Tehát nekem ez nem létezik, vagy benne sosem alakulhat ki. Neki volt az előző párjával, azt mondta, akivel 6 évig voltak együtt. De ő is idősebb lett, tapasztaltabb. DE vágyakozik a szerelemre, ami lehet nem is létezik. De nagyon szeretjük egymást.
2015. máj. 5. 07:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy gyenge indok lesz elobb-utobb a szakitasra. Szerintem jobb ha felkeszulsz erre
2015. máj. 5. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Lehet jó a szex szerelem nélkül, de egy jópárkapcsolat nem működik jó szex nélkül.

Lhet, hogy nálatok 1. eset áll fenn.

2015. máj. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy még nincs túl az előző társán. Vagy az is lehet, hogy ha jó a szex és szeretitek egymást, akkor ez elég is. Ha mint mondod, számodra nem létezik szerelem, akkor főleg lehet, hogy meg érdemes ezzel elégedni, vagy nem?
2015. máj. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vibralas = erzelmek. Gyengedseg, kotodes, elgyengules, enyhe feltekenyseg (felelem), gyonyor. Erzelmi szinten kene mozogj egy kapcsolatban, nemcsak ertelmi. Erre vagyik a tarsad biztos.
2015. máj. 5. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
vonzalom van, csak szenvedély nincsen meg romantika, ezekre rá kell gyúrni, és újra érdekelni fogod
2015. máj. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha valaki igazán vágyik a szerelemre, akkor nem valószínű, hogy meg tud maradni egy olyan kapcsolatban, ahol ez nincs meg.

Az, hogy jó a szex egy dolog. Ettől még nem biztos, hogy van szerelem.


Én régebben nem egy barátommal pont ezért szakítottam: kezdett kialakulni valami, összejöttünk, sajnos túl hamar. Kiderült, hogy hiába jól érezzük magunkat együtt, a szex is jó, sok bennünk a közös, de a szerelem csak nem akart jönni.

Vágytam a szerelemre, úgyhogy hiába is próbáltam sokáig megmaradni ezekben a kapcsolatokban, most már tudom. Pedig én igazán próbáltam bebeszélni magamnak, hogy ez nekem jó.

Most pedig több mit hat éve töretlenül szerelmes vagyok a férjembe, tehát én tényleg jól tettem, hogy nem ragadtam le nem nekem való kapcsolatokban.


De! Ismerek embereket, akik szerelem nélkül élnek boldog kapcsolatba, ami "csak" szereteten, tiszteleten, barátságon alapul.

Csak az a bibi, hogy ők saját bevallásuk szerint megtapasztalták a szerelmet, de már nem vágynak rá.

A te barátnőd pedig igen.


Sajnos azt nem tudom, hogy a barátnődnél ez csak átmeneti megingás-e (a szerelem sem lángol mindig ugyanúgy egy hosszú kapcsolatban) és csak valami ködös szenvedélyt hajszol, vagy tényleg nincs túl az előző párján, vagy tényleg nem szerelmes beléd, holott ő igényli a szerelmet.

Együtt maradni és tovább próbálkozni ezzel a kapcsolattal igazából az első esetben érdemes. A másik két esetben sajnos nincs jövője a kapcsolatotoknak, legalábbis olyan jövője nincs, amiben valamelyikőtök nem szenved hiányt.

2015. máj. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!