Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális, ha egy 18 éves lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha egy 18 éves lány egy 14 éves fiúval jár?

Figyelt kérdés

Egy baratnőmről van szó,legyen most Anna,a srác meg Dani...Egy közös ismerősük által ismerkedtek meg,Dani első pillanattól fogva belehabarodott Annába,másnap leültek beszélgetni, és elcsattant egy csók. Anna teljesen bezsongott,azt mondja olyan érzés amikor Dani megérinti, mintha felrobbanna a teste,mindene bizsereg. 2 nap múlva megint találkoztak, Anna elmesélte hogy Dani megfogta a fenekét,és hogy ez Jajj de milyen jó érzés.

Szerintetek normális hogy egy 18 éves lány egy 14 éves fiúval járjon? :/

A normális válaszokat előre is köszönöm.



2015. máj. 5. 08:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
El kell hogy mondjam mind a kettő egy értelmiségi szinten van
2015. máj. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Normálisnak nem mondanám. De igazából, ha valaki szerelmes akkor nem a kor számít.
2015. máj. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ha a srác éretten viselkedik, akkor ez teljesen normális, bár a társadalom ritkán tolerálja.
2015. máj. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
8:56,én is így vélem. Látom, hogy jól érzik magukat,a lány teljesen kivan cserélve,de félek hogy nem lesz ennek jó vége. Így is bujdosva találkoznak, hogy ne lássák őket. És ez a bolond lány még le is akar vele feküdni...próbáltam mondani hogy ez nem.lesz jó, de mintha a falnak beszélnék.
2015. máj. 5. 09:01
 5/17 anonim ***** válasza:
72%
Miért ne lenne jóvége? Boldogok és ez a lényeg, minek kéne Mariska néni vágyairá figyelni meg szomszéd Jancsi vágyait kielégíteni??? Kettojukrol van szó mindenki más véleménye semmit nem ér.
2015. máj. 5. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Ha leakarnak feküdni akkor tegyék meg. Mindketten szerelmesek és ez a lényeg, ettől lesznek boldogok. Neked meg semmi közöd hozzá. Előző voltam.
2015. máj. 5. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
a kissrac jol kihasznalja a helyzetet, mert lehet utana buszkelkedni hogy na nekem megvolt egy idosebb csaj is.... akinek eleg nagy gondok voltak a fejeben
2015. máj. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Sirok :,) a kis csavonak lesz egy jo napja. A csaj viszont gaz eroteljesen. F25
2015. máj. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Attól még, hogy mondjuk bevett vagy szokványos, még nem lesz normális.

A lány vlsz éretlen a korához képest.

2015. máj. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
Szerintem normális mert ugye azt mondják a szerelemben nem számít a kor különbség...
2015. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!