Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen "barátok" az ilyenek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen "barátok" az ilyenek?

Figyelt kérdés

Van egy barátnőm 2 hónapja. Nagyon szeretjük egymást, de sajnos némely fiú barátai, ismerősei elég kretének, bunkók. Már mielőtt összejöttünk, azelőtt azt gondoltam róluk, de azóta mégjobban. Mivel a barátnőmet miattam piszkálják. Nem az zavar, hogy engem egy stréber lúzernek tartanak, el tudom fogadni, hanem az zavar, hogy a barátnőmet piszkálják emiatt, nem tudják elfogadni, hogy ő engem választott. Habár azt mondják, hogy ők csak barátként tekintenek rá, de akkor meg végképp nem értem.

Milyen barátok az ilyenek? Egyáltalán a barátnőm hogy barátkozhat ilyenekkel, mikor ő is elég értelmes?

Néha lehet, hogy viccesek, de alapból szerintem semmi értelmes dolgot nem tesznek, mondanak.

Most ő is megharagudott egyébként rájuk, örülnék, ha így is maradna. Inkább a barátnőivel legyen, őket én is bírom, és szerintem ők is bírnak engem.



2015. máj. 5. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem a barátnődet kérdezed meg, hogy miért barátkozik ilyen idiótákkal?
2015. máj. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Már kérdeztem.

Azt mondta, hogy tudnak jófejek meg viccesek is lenni, meg hát velük együtt nőtt fel, ugyanis egy környéken laktak...

Régen lehet, hogy jobb fejek voltak, én csak a közös suli óta ismerem őket, azóta elég bunkók szerintem.

2015. máj. 5. 10:13
 3/4 anonim ***** válasza:
A barátnőd barátai, akik elkezdtek bunkózni, fiúk vagy lányok? Szerintem csak irigykednek. Ha fiúk, akkor azért, mert miért te jöttél össze a lánnyal és nem ők. Ha pedig lányok, akkor azért, mert miért neki van barátja. Meg azért is lehet, mert hanyagolja miattad őket (de ez mindenkivel így van).
2015. máj. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Írtam fent, hogy a fiúbarátai ilyen bunkók. A lánybarátaival jól kijövök, legalábbis én így érzem. :)
2015. máj. 5. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!