Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heló 6 éve ismerjük egymást a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heló 6 éve ismerjük egymást a barátnömel. Az elmult egy évben viszont egyre töbet veszekszünk és már jó ha egy hónapban egyszer szeretlezünk szerintetek enek a kapcsolatnak vége? 22 évesek vagyunk mindketten

Figyelt kérdés
2015. máj. 5. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ennek már annyi.
2015. máj. 5. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Erről vele kellene beszélned, tudd meg hogy mit akar ,ha mindketten akarjátok akkor még fel lehet éleszteni a kapcsolatotokat.
2015. máj. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatot írok. Én is 22 évesen szakítottam az első komoly barátommal, akivel 5 évig voltunk együtt, de az utolsó 1-2 évben csak veszekedtünk, szintén jó ha havonta egyszer volt szex. Nagyon nehéz volt azt mondani, hogy ennyi volt, vége, mert 5 év az mégis csak 5 év, de beláttam, hogy annak nincs értelme, hogy csak én próbáltam tenni a kapcsolatunkért, szerinte vele nem volt probléma, én változtam meg. (mindketten változtunk, hisz még majdnem kamaszként jöttünk össze, változott a személyiségünk)


Szerintem ha szereted, és el tudod vele képzelni a jövőd, akkor próbálj meg vele beszélni, hogy változtassatok, derítsétek ki mi a probléma, tegyetek ellene. DE ez csakis EGYÜTT fog menni. Annak nincs értelme, hogy egyedül próbálkozol, ott meghalt az a kapcsolat, ahol csak az egyik fél teper.

2015. máj. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az öszinteséget.az a fö probléma h egyijknapról a másikra szinte megváltozot a kapcsolatunk.a helyzetet bonyolitja h van egy közös keresz lányunk akit nagyon szeretünk és ha máshol nem nála ugyis találkoznánk ami semi jóhoz nem vezetne.felejtéshez végkép nem.szerinted kedves válaszóló enek fényében mit ajánlanál?
2015. máj. 5. 12:55
 5/6 anonim ***** válasza:

Előző vagyok. Mindenképpen az az első, hogy leültök beszélgetni. Egyébként tanultok? Dolgoztok? Együttéltek? Mert 6 év után azért a lányok kezdenek megkattanni és vagytok már olyan idősek, hogy legalább az összeköltözés szóba jöhet.


Exemmel anno azért is romlott meg a viszonyunk, mert hiába voltunk 5 éve együtt, hiába lett volna lehetőségünk összeköltözni csak járogatunk, körülöttünk mindenhol eljegyzés, esküvő (exem idősebb volt 4 évvel és az ő haveri körébe csöppentem bele, ahol tőle is idősebbek voltak 2-3 évvel az emberek néha), mi meg még csak össze se költöztünk és hiába próbáltam célozgatni, leülni megbeszélni folyamatosan hárított. Aztán nálam elszakadt a cérna, amikor egy olyan barátnőm költözött össze a pasijával, akit 3 hónapja ismert...


Igazából csak találgatni tudok, hogy mi okozhat hirtelen változást egy kapcsolatban és magamból kiindulva én azért változtam, mert nem éreztem, hogy lenne jövőnk, mert már az elején ígérgetett fűt-fát. Elvesz, én vagyok a tökéletes, együtt éljük le az életünk, de nem volt előrelépés, aztán emiatt a rózsaszín köd is elszállt és jöttem rá, hogy amúgy egyébként marhára nem passzolunk, de ha haladunk lehet megszokom, olyan irányba változok/változunk és esetleg még jó is kisülhetett volna belőle, de ez már sose derül ki. Szóval nem azt mondom, hogy szaladj és kérd meg a barátnőd és ásó-kapa, mert azért még fiatalok vagytok, de ahhoz már elég idősek, hogy tisztázzátok mi a helyzet illetve ha közös jövőt képzeltek el, akkor azért tenni kell, közösen. :)

2015. máj. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Dolgozunk mindkettden ö nemrégen kezdett el kët munkahelyen dolgozni igy nem nagyon tudunk együtt leni csak ha nála alszok ami kb kétnaponta van de akor meg általában fáradt szóval csak fekszünk mind a 30 évesek lenénk hiába probálkozok h kivánjon esetlek oda bujon hozám netalántán szeretkezünk csak elutasit.
2015. máj. 5. 17:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!