Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Természetes hogy a barátnőm a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Természetes hogy a barátnőm a telefonomban turkál?

Figyelt kérdés

Rohadtul idegesítő.Nem feltétlen azért mert olyan tartalom van benne amit nem kéne látni,de akkor is.Személyes dolgok vannak benne.Persze mondtam neki hogy zavar de azt mondta hogy hozzá tartozik a kapcsolathoz ilyen téren is a bizalom. -.-.Más lányok ezt nem csinálják?

17/f


2015. máj. 5. 11:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
5%
Csak egy helyen turkálhatna, a gatyádban..
2015. máj. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
Egyszer énis le ellenőriztem a pasim, csak úgy kíváncsiságból... De tudom h nem szép dolog, megbízok benne de azért a kíváncsiság mégis rávett , nem találtam semmi érdekesset azóta már nem is érdekel.. :D Sztem hagyjad neki nem talál semmi érdekesset megfogja unni :D 17/L
2015. máj. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
Altalaban azok a szemelyek csinaljak akik ok onmaguk megbizhatatlanok. Tobb mint valoszinu hogy a baratnod mas pasikkal is ismerkedik, szorakozgat.
2015. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
dehogy tartozik hozzá a kapcsolathoz xddddd gondolom ha te turkálnál benne akkor az már nem tartozna hozzá.. de ne hagyjad már hülye vagy? :DDD
2015. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
40%

De a bizalom pont azt jelenti, hogy nem turkál a telefonodban, üzeneteidben, legalábbis szerintem.

Kíváncsi lennék, hogy mit szólna hozzá, ha te is turkálnál az övében ...

Teljesen jogos a felháborodásod.

2015. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
37%

Adtál rá okot?

Mikor este összebújtok (mondjuk a tv előtt), akkor megmutatnám neki, ami érdekelheti (levelezés, facebook, képek) és akkor megnyugszik, de nem turkál benne (pl a naplómban, meg nem olvassa végig a levelezéseket minden nap). A barátom ezt csinálta (nem kértem tőle), de nagyon örültem neki, hogy ennyire megbízik bennem.

2015. máj. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Azt mondta hogy én is nyugodtan nyomkodjam a telefonját.

De én valahogy nem érzek rá késztetést :D

2015. máj. 5. 11:43
 8/21 anonim ***** válasza:
40%
HÉÉ HÉÉ ez azért nem igaz h ha a csaj kíváncsi és e ellenőrzi egyszer akk az azt jelentené h a csaj megbízhatatlan.. én semmit sem ejtegetek elötte mégis egyszer megnéztem , aztán ő is megnézte ő sem talált semmit és ennyi volt többet már egyikunket nem érdekelte
2015. máj. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

ez NEM természetes!


én sem turkalok a csjaom telojaban, ő se tegye ezt!


személyes tere mindenkinek van!


szólj rá bátran, vgay mond neki akko turkalhat ha te is az övében!


nehogymár.


ha hisztizik ez miatt, hagyd ott!


nyugi par nap és könyörög hogy gyertek ujra össze, és sose mégcsak rá sem néz a telodra! :D

2015. máj. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
71%
szerintem sem normális, Te is kezdjél el az övében..meglátod ő mit szól, a végén lehet tényleg lesz benne valami :)
2015. máj. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!