Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen okok miatt alszotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okok miatt alszotok külön párotoktól?

Figyelt kérdés

2015. máj. 6. 09:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Több száz kilométerre van, elég indok? :D
2015. máj. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mert nem élünk együtt :-P
2015. máj. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi együtt élünk, de legtöbbször külön alszunk. Ő földön, matracon tud jól aludni, nekem viszont nem bírja a hátam. Én rendes ágyban alszom igazán jól, abban viszont ő nem. A két alvóhely pedig két külön szobában van, ráadásul az én heverőm csak egyszemélyes. Időnként bevállalom a mellette alvást, de amikor már nagyon kikészül a hátam, akkor visszamegyek a saját ágyamba. Nem csinálunk belőle ügyet.


26/n

2015. máj. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a horkolás miatt aludtam külön. Olyan elenfántcsorda koncertet adott elő minden éjjel,hogy még a lépcsőházban is hallatszott,nem hogy mellette.
2015. máj. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Család, kanbuli, munka. Egyik sem sűrű.
2015. máj. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves négyes válaszoló , és az összebújás nem hiányzik elalvás előtt vagy azelőtt sem bújtatok össze?
2015. máj. 6. 12:50
 7/8 anonim ***** válasza:
3-as válaszoló vagyok, azt elfelejtettem hozzátenni, hogy ő a munkája miatt általában előbb is fekszik le aludni, és korábban is kel, mint én, ebből a szempontból is jó nekünk ez a megoldás. Az összebújást napközben pótoljuk, mielőtt pedig elvonulunk aludni, hosszú, szoros öleléssel köszönünk el egymástól. :)
2015. máj. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
4es vagyok,de nagyon hiányzott,sokáig szenvedtem is miatta. Vettem neki horkolásgátló spay-t,ami nem hassznált,mert nem tetszett neki az íze, kértem,hogy menjen el dokihoz,mert az egészségére is káros lehet, őt nem érdekli... Végén különváltunk,természetesen nem emiatt,bár pár összebújás biztos hogy gyógyított volna a kapcsolaton.
2015. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!