Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy rázzam le a srácot?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon nyomul és teper de egyszer már lepattintottam.Aztán összejöttem egy sráccal akivel 3hete szakítottunk és újra elkezdett udvarolni és nem akarom megint bántani mert az előzö is nagyon szarul érintette.Én nem érzek iránta semmit de ő nagyon találkozgatni akar stb

2015. máj. 6. 16:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
mutasd meg neki a csecsed
2015. máj. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
mutasd meg neki a pö.csöd!
2015. máj. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 acelsziv ***** válasza:
93%
Mondd meg kerek perec, hogy nem. Sokkal jobban bántod azzal, ha határozatlannak tűnsz, mert reménykedni fog.
2015. máj. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak mond meg neki, hogy nem lesz belőle semmi. Nekem hasonlóan kezdődött egy nálam 5 évvel idősebb hapsival, 2 évig zaklatott, minden nap írt, ajándékokat vett amiket én visszaadtam neki. Csak most fogta fel, hogy ebből úgyse lesz semmi. Hidd el, tisztázd most mert ha nem teszed csak baj lesz belőle.
2015. máj. 6. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Mond meg neki hogy nem szeretnél találkozni és kész
2015. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy ? és ő hány éves ?
2015. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
mond meg neki h péniszed van és izgulsz a ffi seggre
2015. máj. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hány éves ?

Biztos megfogja érteni hogy neked más tetszik vagy hogy nem szeretnél tőle semmit ...

2015. máj. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ezzaz! Ha nem tetszik küld el a p...


Csak a külső a fontos a lányoknak.

2015. máj. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

ja

Majd találsz olyan pasit aki szoknyapecér és két hét után megcsal ....hajrá

2015. máj. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!