Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a lány, akit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a lány, akit szeretek, és nagyon jóban voltunk hónapokon keresztül, embertelenül megbántott?

Figyelt kérdés
Igazából ilyen undorító, gusztustalan dolgokat nem vártam tőle, pont tőle. Olyan moslék dolgokat mondott nekem, vágott fejemhez, és forgatott ki, amire igazából még reagálni sem tudtam. Nem értem, hogy mi ütött belé, de ilyen gyenge szrnak még nem éreztem magam. Egyszerűen nem értem.
2015. máj. 6. 16:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha vki nem tisztel az nem a baratod vagy tarsad. Ha bocsánatot kért akkor ha képes vagy rá,megbocsathatsz neki, de ha még erre se volt képes akkor nem is érdemli meg hogy ember számba vedd!
2015. máj. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Biztos oka volt arra, hogy megbántott. Gondolkodj el, hogy mi lehetett a baj.
2015. máj. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!