Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, hogy reagálnátok rá?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, hogy reagálnátok rá?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó képem, de egyértelmű, hogy bulizós (egyedül vagyok rajta, nem a szórakozóhelyen, de egyértelmű, hogy bulizni voltam, vagyis nagyon sejthető). Hogyan reagálnátok rá, ha a barátnőtök elküldene egy ilyet? A barátom mostanában hanyagol. (Amikor nem tudunk találkozni szoktunk képet küldeni.) Féltékenyek lennétek? Esetleg elhagynátok?

2015. máj. 6. 16:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Tényleg jó kép, szeretném ha egy kicsit "megpiszkálná" a fantáziáját a féltékenység (hogy tennie is kellene már valamit értem - mert nagyon hanyagol), de nem akarom, hogy balul süljön el.
2015. máj. 6. 16:47
 2/5 anonim ***** válasza:

te is kis tini vagy xd

ha leszar akkor nem is lesz féltékeny

2015. máj. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Pedig korábban eléggé az volt.

Már szerintem nagyon készpénznek veszi, hogy vagyok.

Tudom, elhagyni, én is gondoltam rá, de most így még nem.

Két hétig nem beszélünk annyit, nem akarom kidobni.

2015. máj. 6. 16:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem küldd el nekem azt a képet! :D Így lövésem nincs mire gondolsz és válaszolni sem tudok érdemben....
2015. máj. 6. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szóval, ha a barátnőtökről megtudnátok, hogy buliban volt, akkor féltékenyek lennétek vagy elhagynátok (=mondván hogy biztos kikezdett valakivel) vagy egyszerűen csak hanyagolnátok?

(ezt akartam kérdezni)

2015. máj. 6. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!