Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Veszíthetek valamit, ha nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veszíthetek valamit, ha nincs baråtnőm?

Figyelt kérdés
2015. máj. 6. 16:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen.
2015. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Igazabol nem, nem fog valtozni tole az eletedben sok minden. Elobb utobb ugyis lesz egy kedves lany akibe beleszeretsz de amig nincs addig se kell felni hogy elveszited

18/L

2015. máj. 6. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szüzességet nehezen, bár nem lehetetlen.
2015. máj. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja! Sok veszekedést, idegeskedést, értetlenséget, idegbajt! Ezeket mind bukod :-P
2015. máj. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Volt mår baråtnőm,csak nem mostanåban,akkor mèg kicsit måsabb volt.
2015. máj. 6. 16:57
 6/13 anonim ***** válasza:
persze, versenyt ugyanúgy veszíthetsz, meg végtagot is, jópár dolgot veszíthetsz...
2015. máj. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Sok stressztől megkíméled magadat , rengeteg időd megmarad és bármikor bárhova elmehetsz a haverokkal, meg persze nem kevés pénzed is megmarad , kipihentebb leszel és nem idegeskedsz annyit....Hátránya h boldogtalan leszel mert sok szeretetet adnak a nők, esténként van kihez odabújni, támaszt tudnak nyújtani erőt adni és hisznek benned ,támogatnak az életben meg persze a sok meglepetés és élmény amiket nekik köszönhetsz
2015. máj. 6. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A gond az a csajokkal, hogy az összes suna náluk van, ezért érdemes jóban lenni velük.
2015. máj. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na mindegy akkor el leszek egyedül.Mondjuk nėha egy kis szeretet meg erő nem lenne rossz de ez van.A legszarabb baråtaim sincsenek.
2015. máj. 6. 17:22
 10/13 anonim ***** válasza:
hát nem tudom. nekem nem stressz az életem meg veszekedés, pedig kapcsolatban vagyok elég hosszú ideje. és sokkal jobb így, mint egyedül. mert ugyanúgy megvannak a saját dolgaim, saját hobbijaim, de együtt is csinálhatunk dolgokat. sok mindent kipróbáltam azóta, nyitottabbá tett, sokat tanultam, jó érzés hogy valaki nagyon szeret, hogy engem választott.
2015. máj. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!