Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van pár kérdésem :D lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van pár kérdésem :D lányok fuik válaszolnátok rájuk? ;D

Figyelt kérdés

1: Hogyan kezdeményeztek egy szexet

Inkább a fiuk vagy lányok kezdeményzik nálatok?


2: A nők pl este későn érnek haza de a férje/pasija meglepi vacsival és utána az ágyban szeretné fotytani a dolgokat de a lány fáradt. akkor még lefekszik vele vagy annyit mond hogy majd reggel drágám!?


3: Voltmár olyan veletek hogy önkielégítés végeztél magadnak és a párod haza jött te pedig pl az agyán akár a gép elött ezzel vártad?

Erre mi volt a reakciója?

a, nem vagyok elég jó?

b, beszállok :3



2015. máj. 6. 18:23
 1/5 anonim ***** válasza:

1. változó, van amikor a férfi , van amikor a nő...ha a nő szexet akar nem kéne megvárnia amíg a párja csinál is valamit

2. ha már igyekezett akkor miért ne kapjon örömöt

3.nem, nem volt

2015. máj. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És hogyan kezdeményeznél 1-es?
2015. máj. 6. 18:30
 3/5 anonim ***** válasza:
a mellkasára fekszek és elkezdem csókolni a nyakát, közben a kezem is elvándorol, csókolózunk..aztán hamar rájön mit szeretnék :)
2015. máj. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1. Általába barátom kezedeményez de én is szoktam

2. "Majd reggel drágám"

3. Még nem volt ilyen

19/L

2015. máj. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

1: Többször kezdeményezem én :)

2: Olyan fáradt még sose voltam :D

3: Olyan nem volt, hogy rám nyitott, azért kezdtem el, hogy rám figyeljen, bejött, és együtt folytattuk, de tudom hogy nem zavarja, ha masztizok, sőt... ;)

2015. máj. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!