Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az eggyik fiú baratom megfogta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az eggyik fiú baratom megfogta a kezemet. Szerintetek jelent valamit? Több Info lent

Figyelt kérdés
Szóval, van egy haverom akivel mar tiz éve egy osztályba jarok. Nem vagyunk nagyon jo barátok de szoktunk beszélni ,es általában csak piszkaljuk egymast. Egy nap az eggyik órán egymás mellett ültünk. Egybol a keze az enyémhez ért es úgy játszottunk h pacsiztunk gyorsan(nem birom elmagyarázni). Egyből szétszedte az ujjait es az enyémek beestek a ljukakba az ujjai kozott. Eloszor furcsaltam de aztan nagyon kényelmesen ereztem magam a kezet fogva. Nem nézet ram csak megfogta ugy a kezem es nem engedte el. Igy fogtuk egymás kezét kb. fél óráig. Párszor azt csinálta hogy a kezemet az arcához rakta es mondta milyen hideg es mondta hogy szereti ezt,meg párszor igy meg szorittotuk egymás kezet. De aztán kicsongettek es azutan nem beszéltünk. Párszor csókolóztunk is ,utoljára egy honapja. Nem tudom mit jelent ez . Szerintetek lehetseges hogy tetszem neki talan? Parszor volt ilyen romantikus pillanatunk de sosem beszeltunk arrol. Bocsánat a sok helyesírási hiba miatt meg stb. nem magyar az anyanyelvem.
2015. máj. 6. 19:02
 1/2 anonim válasza:
Haat... Ha csokoloztatok is mar, akk lehet, h tetszel neki...
2015. máj. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Gábor t válasza:

Szia. Nyilván tetszel neki, a törődés meg mindenkinek jól esik.

Nem kell, hogy beszéljetek róla.

2015. máj. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!