Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azokat kérdezem, akik jöttek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azokat kérdezem, akik jöttek már össze kollégájukkal, de vége is lett, meddig tartott, mennyire végződött békésen, tudtatok még utána egy munkahelyen dolgozni?

Figyelt kérdés
2015. máj. 6. 20:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne ez a téma, de sajnos még nem írt senki sem. Én bele se tudnék kezdeni, pedig lenne most rá egy lehetőségem. De félek belevágni. :((
2015. máj. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1 vagyok: Kiemelnéd a kérdést? Hátha írnának rá, olyan kíváncsi vagyok.
2015. máj. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nem jó,hidd el! velem jelenleg ilyesmi van,odavagyok valakiért aki ott dolgozik és alig tudok a munkára koncentrálni.
2015. máj. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3: pontosan ebben a helyzetben vagyok én is már 3 hónapja. Pedig nem találkozunk mindennap, de folyton az eszembe van. Ráadásul teljesen az ellentéte, mint akiket eddig kerestem, egyszerűen fel nem tudom, hogy sikerült beleszeretnem. :((
2015. máj. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kérdezőnek: az előző munkahelyemen volt néhány ilyen pár.

1. szakítás után a srác kilépett a munkahelyről szép csendesen.

2. A srác a munkahelyre már a barátnőjével jött dolgozni, majd váltott egy másik lányra jónéhány hónap után. A barátnő se jött már dolgozni.

Ez kétszer is megtörtént.

Szóval, én azt mondom, hogy az egyik fél nálunk kilépett. De úgy mindenki előtt hangos szóváltás, ilyesmi nem volt. Mindannyian huszonévesek.

2015. máj. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nekem egyik oldalon a nagyszüleim jöttek össze munkahelyen, de nekik összejött, csak nem mindegyik ilyen eset alakul ilyen szépen, mint az ő történetük.
2015. máj. 15. 20:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Persze! Az hogy házinyúlra nem lövünk, csak az impotensek dumája! Változó ideig tartott, és nem volt a végén konfliktus! Volt egy kolléganőm, akinek ha megsimogattam a mellét kivette és mutatta nézd hogy felizgattad! Akkora volt a bimbója mint egy ujjpercem! Ilyenkor bekaptam és csak szopogattam.....! Hm...!

De szép volt!

2015. máj. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 éve tart és minden rendben van , többször dolgoztunk a későbbiekben is egy munkahelyen , volt amikor tényleg rossz volt .. főleg mikor éppen összevesztetek előtte .. és idegesít , de szerintem el lehet különíteni a munkát és a magánéletet .. amíg dolgoztok tegyetek félre mindent és az legyen az első .. a többit pedig később..
2015. máj. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!