Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon hiányzik a pasim úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon hiányzik a pasim úgy érzem nem bírom ki nélküle, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Általában péntektől vasárnap estig vele vagyok meg szoktunk hétköznap is talizni, de úgy érzem nem bírom, folyton vele akarok lenni, most olyan szinten fáj már h majd csak pénteken láthatom h csak sírok.. Máskor csak kedvetlen vagyok egésznap de most már úgy érzem nem bírom, nagy fájdalmat érzek a mellkasomban.. Lelkileg és fizikailag is megvisel.. Nem tudom mit tehetnék.. Szeretnék vele lakni de ő meg örül h pár napig megszabadul tőlem.. de én nem bírok pár napra se elszakadni tőle..
2015. máj. 6. 21:07
 1/10 anonim ***** válasza:
30%
Run Forest Run!
2015. máj. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
semmit
2015. máj. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
2015. máj. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
43%

Foglald le magad, biztos van hobbid, olvass, filmezz, menj ki a természetbe, beszélgess a barátnőiddel..stb.

Csak azt ne mondd, hogy teljesen üres az életed és csak abból áll minden, hogy csak arra gondolsz, hogy bárcsak vele lehetnél.


Ne gondolj a hiányra, mert attól rosszabb lesz!

2015. máj. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De nem tudok mást csinálni meg kedvem sincs semmihez ha nincs velem, amúgyis csak ő van nekem.. Mert csak rá van szükségem, úgy érzem függök tőle
2015. máj. 6. 21:13
 6/10 anonim ***** válasza:
38%

Igen, függsz tőle, tehát, ha ő nincs, akkor életed sincs!!! Ez a legrosszabb!!

Nem függhetsz ennyire tőle, és mi van, ha egyszer véget ér a kapcsolatotok?

Akkor mit fogsz csinálni? A pasid előtt mit csináltál?


Legyen valami, amivel lekötöd magad, egyébként meg szenvedni fogsz! De ha neked jó a szenvedés, akkor szenvedj!

2015. máj. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
22%
nyugi nemsokára megbax :D
2015. máj. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
77%

Az rendben van, hogy hiányzik, akit szeretsz, de nem kéne túldramatizálni, ha pár napig nem találkoztok.


1) Foglald el magad valami értelmes tevékenységgel, ami örömet okoz neked.


2) Tervezz/szervezz magadnak külön programokat egyedül, illetve barátokkal, barátnőkkel.


3) Ne akarj folyton a pasiddal lenni, mert akárhogy szereti az ember a másikat, mindenkinek szüksége van némi privát szférára és időnként egyedül töltött időre. Kevesen viselik el, ha folyton rajtuk akar "lógni" a másik, másrészt egy férfi érdeklődését is jobban megtarthatod, ha azt látja, hogy van önálló életed, saját baráti társaságod, illetve vannak saját hobbijaid és saját céljaid, nem pedig társfüggő/kapcsolatfüggő módjára "csimpaszkodsz" belé úgy, hogy nem hagysz neki teret, egészséges mértékű privát szférát.

2015. máj. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
De utálom az ilyen siránkozó kapcsolatfüggő gyenge jellemeket...
2015. máj. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Maszti a képére
2015. máj. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!