Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem akar szexelni velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar szexelni velem?

Figyelt kérdés

van egy srác, akivel mindig is több volt köztünk barátságnál, flörtöltünk nyíltan meg ilyenek, aztán három napja már majdnem a smárolásnál tartottunk, mire kinyögte, hogy legszívesebben lefeküdne velem, mert kíván, de nem akarja, hogy legyen valami hátulütője. megkérdeztem mégis mire gondol, aztán azt válaszolta hogy "hát tudod, csak a szokásos.." ezt mire véljem? és hogyan vezessem rá a szexre? merthogy jó lenne egy partner.

19/l



2015. máj. 6. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha nem sikerül rávenned én benne vagyok :D
2015. máj. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
hát szerintem arra gondolt, hogy általában valami gombás nem fertőzést kapnak tőle a lányok, így ha lefeküdne veled annak lenne hátulütője ugye, de mivel haverja vagy így vele nem akar kicseszni veled
2015. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 RRR ***** válasza:
izgasd tovább szépen minden lehetséges módon
2015. máj. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem akar szerelmes lenni szerintem, vagy azt nem akarja utána rá szálj
2015. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem tart túl visszafogott leányzónak, nem akarja, hogy elfeketedjen, majd leessen a gyíkja.
2015. máj. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
3: pl? mi jönne be? túlságosan nyomulni sem szeretnék, mert jó a kapcsolatunk
2015. máj. 6. 21:36
 7/11 A kérdező kommentje:
4: ebben van valami... de nem vagyok egy pióca, ezt ő is tudja, rengeteget beszélgettünk párkapcsolati hátulütőkről, rossz szokásokról meg ilyenek.
2015. máj. 6. 21:37
 8/11 anonim ***** válasza:
nyomulj rá egy picit te, mondjad meg/jelezd felé hogy te mit szeretnél
2015. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem hallottam ilyet soha, hogy a fiú utasítja vissza a szexet. Részvétem

18/L

2015. máj. 6. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Valóban elég érthetetlen a dolog.Főleg,hogy elég jól ismeritek egymást.Szerintem óvatosan kérdezz rá,hogy mit értett a "szokásos" alatt és közben jelezd felé,hogy te nyitott vagy felé szexuális téren is.
2015. máj. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!