Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok ki a hunyó itt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok ki a hunyó itt?

Figyelt kérdés

F: Jó lenne ha egyszer vennél , nekem a kedvenc üdítőmből. Sok kapcsolatban látom , hogy a férfit meg lepi a nő pl: Borotvával , habbal...

N:

Biztos hogy nem fogok olyan , Üdítőital venni mert az egészségtelen. Meg miért pont a nő vegyen , egy férfinak kell jobban kényeztetni egy nőt. Miért te mit veszel nekem?

F:

Miért soha sem vettem , neked semmit sem?

N:

Hát nem...


Hozzátenném mind a kettő , mellesleg gondol egymásra. Általában kisebb apróságokkal. Felesbe szoktak minden programot fizetni , de ha az egyiknek nincs akkor a másik fizeti.(Ilyen oda vissza)



2015. máj. 6. 22:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha egy kapcsolat azon alapul, hogy "majd én is ha te is", akkor eléggé el bszva az egész. Nem foglalnék állást, mindenkettő taszító.
2015. máj. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"egy férfinak kell jobban kényeztetni egy nőt"


-.-

2015. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem jó így kiszámítva. Legyetek kicsit nagylelkűbbek.


Másrészt egyenjogúság van. Egyetlen mondatban sem lehet benne olyan, hogy "a férfinak kell".

2015. máj. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ja, és a nagylelkűség nem azt jelenti, hogy majd a másik legyen nagylelkű.

Azt másképp hívják!

2015. máj. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egy párkapcsolat két emberből áll....
2015. máj. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ja, és a kérdésedből látszik, hogy bűnbakot keresel.

Miért nem a megoldást keresed? Az nem lenne jobb?

2015. máj. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Ha tényleg meg szoktátok lepni egymást időnként, akkor felesleges volt ez a kérdés a pasi részéről, ettől függetlenül semmi rosszat nem mondott ezzel.


2. Mi az, hogy a nőt jobban kell kényeztetni? Szállj már magadba! Mondhattad volna, hogy jó, azt nem, de akkor majd igyekszel...


Egymást támadtátok oda-vissza, hogy egyikőtök sem kap semmit, miközben mindketten tudjátok, hogy ez nem így van. Vegyél neki egy cseszett üdítőt és béküljetek ki. Ilyen értelmetlen "vitát", már ha az volt, még nem láttam. :D De ha már hunyó kell, én itt a nőre voksolnék...


25/N

2015. máj. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hunyó itt mindenki. Jó lenne, ha békén hagynátok egymást,, és mindketten megkeresnétek az igazi társatokat.
2015. máj. 7. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Itt a megfogalmazas rossz utolso jobb ha nem komentalnal,nar beloled us elegem van sokszor azt se tudod ,meg senki nem tudja ezt latni kell.
2015. máj. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!