Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Össze jöttem egy lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Össze jöttem egy lánnyal, hogyan tovább? Többi lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok,azt szeretném kérdezni,hogy most össze jöttem egy lánnyal...El hívtam fagyizni,sétálni és szépen lassan elmondtam neki hogy mit is érzek iránta...amikor haza ment akkor meg csókolt,most nem tudom hogy menjek oda hozzá másnak? Csak annyit mondjak hogy szia vagy puszi vagy csókoljam meg...nem tudom mit csináljak hogy ne legyen fura az egész dolog..Előre is köszönom a válaszokat! :)

2015. máj. 6. 23:03
 1/4 A kérdező kommentje:
Elnézést..másnap*
2015. máj. 6. 23:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan csókold meg :) Legalább akkor nem lesz ott a levegőbe az a kételkedés, hogy na ez mi is volt tegnap
2015. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szerintem fogd meg inkább a kezét.. ha látod rajta, hogy akarja, akkor megcsókolod.
2015. máj. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
.
2015. szept. 17. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!