Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a háttérben?

Figyelt kérdés
A párom mostanában nagyon fura. Kinosan ügyel az emal bezárására, jelszóval védi a telefonját. Eddig soha nem volt rajta képernyőzár. Minden esetben magánál tartja a telefont, még ha wc-re megy akkor is. Nő lehet a dologban?
2015. máj. 7. 06:08
1 2
 1/18 Költőnő? ***** válasza:
miért nem kérdezed meg, h mi az, amit pl tőled is ennnyire védeni kell?
2015. máj. 7. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Ezt igy nem lehet megmondnai. Lehet, hogy igen, de lehet, hogy nem.

Inkabb ulj le vele beszelgetni, KOMMUNIKACIO.

2015. máj. 7. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
az van...
2015. máj. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

beszéld meg vele.

mondjuk én ezt akkor csináltam, amikor megcsaltam a volt barátomat.

2015. máj. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Most tényleg mindenről kikell tállalni egy kapcsolatban? Sz@rni se lehessen úgy, hogy egy ne figyelj vagy mi?
2015. máj. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

És ha rákérdezek szerintetek megmondaná?

Ti megmondanátok a párotoknak az igazat hogy miért is kell feloldókóddal zárni a telefont, ami eddig szabadon ott lehetett előtted? Gondolom nem az ismerősei telefonszámát rejtegeti előlem. Nem néztem soha bele a telefonjába nem kutakodtam utána, csak a múltkor pont oda pillantottam amikor kézbe vette és láttam hogy nem egyszerű módon nyit képernyőt. Aztán mikor kiment egy pillanatra rá nyomtam a telóra hogy valóban jól láttam amit látok. És igen húzókóddal van lezárva.

2015. máj. 7. 07:21
 7/18 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös válaszoló. Te hogy fognád fel a dolgot ha a pároddal az elmúlt fél évben azt terveztétek hogy gyereket szeretnétek, és kb 2 hónapja változott meg minden. Te nem lennél dilemmában??????
2015. máj. 7. 07:26
 8/18 anonim ***** válasza:
még ha nem is mondaná meg az igazi indokot, valamit csak mondana, ha meg évek óta együtt vagytok, csak tudod, hogy hazudik-e..
2015. máj. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az a probléma hogy voltak már stikliségei, és nem igazán bízok benne. Bár tudom hogy egy kapcsolat alapja a bizalom ánélül nem ér semmit az egész. Próbálok erőt meríteni és bizalommal lenni felé de akkor mindig megingat valami, mint például most ez a telefonos titkolózós helyzet.
2015. máj. 7. 07:40
 10/18 anonim ***** válasza:
Ha voltak stikliségei most is vannak hagyd ott a fenébe mond hogy nem bízol benne és mutassa meg vagy tudod mit gondolsz és ott hagyod. Nem kell finomkodni.
2015. máj. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!