Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Elég nagy bajom van és nincs tapasztalatom ilyen téren, nem tudom, mit tegyek. Valaki meg tudna hallgatni és véleményt mondani?

Ide nem szeretném leírni, nehogy valami ismerős rátaláljon és név nélkül sem szeretném elküldeni, ha írtok levelet, ott megírnám a dolgot.

Köszi, ha segítetek.


2015. máj. 7. 08:19
 1/8 anonim ***** válasza:
IRJ
2015. máj. 7. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
1.:leírtam, hogy úgy nem akarok írni, hogy nem látom a felhasználónevet, mert van olyan, aki fenn van az oldalon és ismerősöm, nehogy hozzá kerüljön véletlenül
2015. máj. 7. 08:21
 3/8 A kérdező kommentje:
Akinek nem válaszolok, attól bocsánatot kérek, de esetleg pont ismerem, vagy mást megbeszéltem vele egyszer ezt a dolgot.
2015. máj. 7. 08:27
 4/8 anonim válasza:
Irj
2015. máj. 7. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért kizáró ok, ha anonim? Az ismerőseid is fel tudnak regisztrálni másik névvel, ha nagyon akarnak...
2015. máj. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Irj Vakeger38 vagyok
2015. máj. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5.:sajnálom, így szeretném
2015. máj. 7. 08:48
 8/8 anonim ***** válasza:
oké, 1 perc regelnek egy másik usert ahonnan írnak az ismerőseid...persze ha megéri egyáltalán veled foglalkozni...
2015. máj. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!