Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem fogad el így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem fogad el így egy pasi sem?

Figyelt kérdés
Külsőre átlagos vagyok. Még sem kellek senkinek sem. Senki nem fogad el olyannak amilyen vagyok, csendes, szolidnak, tisztességesnek.
2015. máj. 7. 15:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos a legtobb "nekunk valo" pasinak mindig mas fog kelleni, en is ezt tapasztalom :(
2015. máj. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mert lehet aki észrevesz és kellesz neki az nem tudatja veled...
2015. máj. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én elfogadnálak :) nem az eseteim az öntelt, visítozó, feltűnést keltő lányok. Próbáltam, de nem.


(nem vagyok csúnya :))

2015. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Dehogynem fogadnak el! Egy csomó srácnak ilyen lány kell
2015. máj. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedj tovább, és állj pozitívan az élethez. :) Van olyan srác, akinek te vagy az etalon. :)
2015. máj. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%

vannak olyanok, akik elfogadnának, de te valószínűleg telibe szarod őket, vagy nem is tudsz róluk.

mindegy, a nagy számok törvénye alapján előbb-utóbb be fogod adni a derekadat és idomulsz a társadalmi elvárásokhoz, akárcsak a nők 90 százaléka, akkor majd fülig érhet a szád, mert az áhított férfiak fel fognak figyelni rád.

2015. máj. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Velem is ez a helyzet. Gondolj arra, hogy felesleges az, ha rengeteg fiú odavan érted, mert előbb vagy utóbb találkozni fogsz valakivel, aki miatt azt fogod mondani: "Csak ő kell!" Hidd el az sokkal nagyobb örömet fog jelenteni, ha az az egy ember felfigyel rád, mintha a fél várost érdekelnéd. :)
2015. máj. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aha. A lúzer srácok kedvesnek, érzékenynek és romantikusnak definiálják magukat. Úgy látszik a vesztes csajok meg szolídnak, átlagosnak és tisztességesnek. Nyilván semmit sem teszel a siker érdekében és a nagynenőkre gerjedsz.
2015. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!