Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan fogadjam el? Bővebben lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Tudom hogy rengeteg ilyen kérdés van már de egyszerűen nem bírom már.

Nehezemre esik sajnos elfogadni hogy nem érdemlek meg egy lányt sem. Alapvető elvárásaiknak sajnos nem tudok megfelelni. Alapvetően elvárható hogy egy pasi legyen okos...Hát nem vagyok annyira eszes. Egy pasi legyen átlagos, hát eddigi tapasztalatok szerint én nem vagyok túl előnyös külsejű. Szokták mondani hogy nézz ki jól hogy csajozzhass, hát nekem ez nem megy akármennyire is szeretném :( Legyen egy pasi belül is rendben, sajnos nem áldottak meg olyan belsővel akiért a nők odalennének.

Legyen egy elfogadható méretű péniszed, én sajnos ezzel sem rendelkezem,egy nőt nem tudnék kielégíteni. Gyakorlatilag a szexuális kisugárzásom mintha teljesen nulla lenne.


Fogalmam sincs hogy miért van ez velem ráadásul a szüleim sem könnyítenek a helyzetemen. Mindig próbálják belém sulykolni hogy nem vagyok reménytelen eset de ha egyszer nincs meg bennem az ami egy lánynak és egy nőnek kell azt hogyan kompenzáljam? Mintha egy született balfék lennék :((



2015. máj. 7. 18:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mekkora az akkora? Úgyis anonim az oldal mond meg nyugodtan. Egy kép is sokat segítene. Amúgy hány éves vagy?
2015. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Amúgy is szar kedvem volt, de most még inkább lehúztál. Hát kösz.
2015. máj. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

A homoszexualítás teljesen normális.

Így te normális vagy.

2015. máj. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Akkor rinyálj csak... A hisztizés senkit se vitt eddig előre az életben....
2015. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Elsőnek: 12 cm hosszú és három centi Átmérőjű
2015. máj. 7. 18:34
 6/17 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Egyik ismerősömnek ennél is kisebb, mégis 5 évig volt kapcsolata.
2015. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
5: Azzal pedig ki lehet elégíteni egy nőt...
2015. máj. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2015. máj. 7. 18:37
 9/17 A kérdező kommentje:
Lehet hogy az ismerősöd mást tudott adni a barátnőjének, de nekem esélyem sincs
2015. máj. 7. 18:38
 10/17 anonim ***** válasza:
Küldj már egy képet magadról :) Ő sem volt az a nagy don juan, pénze sem volt sok. Igen a szeretetét adta.
2015. máj. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!