Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meg merjem kérni a párom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg merjem kérni a párom hogy legyantázzon?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy én ismerem jól,de ez mégis elég kínos nekem...egészségügyi problémáim miatt szőrösebb vagyok mint az átlagos nők.Sajnos a hátam is szőrös,nem vastag,de fekete,pihés,fényben látszódik azért.Ezt ő is tudja jól,meg már látta is a 3 évünk alatt.Már sokféle helyzetben látott a párom,volt hogy ő gyantázta is a lábam,de a hátam mégis csak más..Szeretném leszedni onnan is a szőrt,mert azért zavar,és most elkezdtem gyógyszert szedni aminek a hatására talán ritkulni fog.


Van/volt valaki hasonló helyzetben?


2015. máj. 7. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:

hadd szögezzem le, mennyire sajnállak (de nem szánlak), amiért ennyire magába szippantott a szépség ideál, miszerint a jó nő szőrtelen.


Én a kozmetikus ajánlanám. Ő idegen.

2015. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
lézeres szőrtelenítés már otthonra is vehető
2015. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs ebben semmi kínos, kérd meg nyugodtan, szívesen segíteni fog.
2015. máj. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#1 téged nem zavarna, ha szőrös lenne a hátad nőként????? Még mindig vannak akik szerint szőrteleníteni bűn? Ennyi erővel járkálhatnánk meztelenül is, ha az időjárás engedi, végül is úgy sokkal természetesebb, és nem "vakítjuk egymást a csilivili ruhadarabainkkal."
2015. máj. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Gondolkoztam a kozmetikuson is,csak az kicsit drágább lenne mint itthon megcsinálni.

Ha csak pihés lenne a hátam,nem zavarna,de fekete a hajam is,így minden pici szál meglátszódik.Eddig szőkítettem.Sajnos ezek a hormonok "csodákra" képesek az emberrel.. :)

2015. máj. 7. 19:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Ilyen helyzetben nem voltam, de ha pécsi vagy, én szívesen segítek.


26N

2015. máj. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#4 Nem zavarna, ha szőrös lenne a hátam. Nem azt mondtam, hogy szőrtelenteni bűn. Ha nem gúnyolódnál, igazat adnék.
2015. máj. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ha őt nem zavarja inkább szőkítsétek ha gyantázod erősödhet inkább gyűjt lezeres kezelésre
2015. máj. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!