Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elrontottam ezzel a mondatomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam ezzel a mondatommal nála az esetleges esélyem?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, már 2 éve. Mindketten kapcsolatban vagyunk jelenleg, de mind2en szakítás határán állunk, valószínűleg mind2nél be fog ez következni 1-2 hónapon belül. Mindent megbeszélünk a másikkal, nagyon bizalmas köztünk a kapcsolat, szexuálisan semmi sem történt köztünk, viszont úgy vettem észre, hogy vonzódunk egymáshoz testileg, én lehet kicsit többet is kezdek iránta érezni. Egyik alkalommal beszélgettünk, és elkezdtünk arról a témáról diskutálni, ha vége lenne a kapcsolatainknak, milyen irányba fejlődnénk, hosszú távú kapcsolatot akarnánk, vagy szexelgetnénk, kicsit kiélnénk magunkat. Mondtam, hogy mivel nekem eddig 1 ember volt az életemben, lehet, hogy kipróbálnék másokat is, nem feltétlenül mennék bele egyből egy komolyabb dologba. Megkérdezte, hogy vele szexelnék-e, én meg kapásból rávágtam, hogy nem dehogy, nem akartam mondani, hogy igen, hirtelenjében beindult a vészharang, hogy nem akarom leleplezni magam, hogy nekem igenis tetszik (nem is értem, hogy miért.. :/) pedig ha nem lenne barátom, lehet már "rámásztam" volna. Ha most kérdezni, mondanám neki, hogy simán, miért ne? De így meg azt mondtam neki, hogy egy az, ha nekem nem lenne már meg kapcsolatom, neki még mindig meglehetne, és nem rondítanék bele a dolgokba, másik az, hogy nem akarnám a baráti viszonyunkat elrontani. Ezt eléggé rossz néven vette, hogy biztos nem jó pasi meg ilyenek. Miért kérdezhette ezt meg, szerintetek akarna tőlem valamit?! vagy csak a férfi egóját akarta növelni? Mikor együtt vagyunk sokszor megérint, puszipuszi köszönéskor, ölelés ... Elrontottam ezzel a mondatommal nála az esetleges esélyem??

19L


2015. máj. 7. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
igen. bár el se olvastam amit írtál.
2015. máj. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
IGAZIBÓL mit érzel iránta? Tényleg kipróbálnál másokat, vagy inkább összejönnél vele, ha vége lenne a mostani kapcsolatodnak?
2015. máj. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
valószínűleg ha hajlana rá, nem is gondolkodnék rajta, és összejönnék vele, és feladnám a "kiélem" magam tervem, mert szerintem mellette nem lenne rá szükségem, nagyon jól érezném magam... a gondolataim egyre többet forognak körülötte.
2015. máj. 7. 19:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Nézd én azt tudom neked tanácsolni, hogy hagyd a fenébe a játszadozást. Pont ez a rossz a fiatal (25-30 alatti) nőkben, hogy ezt művelik. Könyörgöm, legyél már őszinte inkább, ne azon agyalj, hogy ki hogyan akarja v. nem akarja nővelni az egóját meg iktasd már ki az ilyen blődségeket, hogy "vészharang"... :D nem 12 vagy, hogy tagadni kelljen, hogy tetszik... ha olyan mély a kapcsolatotok, és tényleg barátok vagytok immár 2 éve akkor legyél vele tök őszinte, és írd le azt amit ide (hogy ha ő is akarná, akkor nem kéne a "kiélős" terved, mert vele lehetne komoly kapcsolat is, érzel vmit iránta etc.). Egyébként ha ilyen jól érzed magad vele és kezdesz már beleszeretni is akkor mégis miért vagy még mindig kapcsolatban valaki mással?

Ne bonyolítsátok ennyire az életeteket!

2015. máj. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem jó, ahogy csinálom, csak elég tapasztalatlan vagyok, és megbántani se akarom azt az embert, akivel 3 éve vagyok együtt, ilyen szakításra nem került még sor az életemben. De mindenképp meg kell neki mondanom, hogy nem az igazi már a dolog, és nem vagyok már boldog. Erre sort is fogok keríteni a napokban.
2015. máj. 7. 20:02
 6/8 anonim ***** válasza:

Rendben, ém drukkolok neked, hogy sikerüljön a lehető legjobban és tisztességesebben intézni!

bocsi, ha leugattalak kicsit az előző válaszomban, nem az volt a célom :S

sok sikert és boldogságot :)

2015. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem, nem volt bántó a hozzászólásod. szívesen fogadom a kritikát is amiből tanulhatok. még egy kérdés... ami a fő kérdés, hogy ezzel elrontottam nagyon a dolgokat?
2015. máj. 7. 20:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy erre tudjak pontosan válaszolni ismernem kellene a srácot... nem tudom, hogy mi hogy esik neki, mire hogyan reagál.

Szerintem mindenképp érdemes megpróbálkozni az őszinteséggel, kitárulkozással, mert azzal szerintem esélyes, hogy helyre tudod hozni, ha tényleg van már köztetek lelkiség, barátság 2 éve. :)

2015. máj. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!