Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon ilyen tulajdonságokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ilyen tulajdonságokkal miért nem kellhetek igazán egy fiúnak sem? L/23

Figyelt kérdés
Főleg huszonévesek válaszát várnám, mert a tiniknek még nincs kellő élettapasztalatuk. Nem cigizek, nem iszok alkoholt, még sosem voltam részeg, nem járok diszkóba sem. Valamennyire csendes típus vagyok, de annyira azért nem, mert az egyik fiúmmal élőben ismerkedtem meg. Még szűz vagyok, tisztességes életet élek. De csak azért vagyok szűz, mert ezt az eddigi pasijaim fel sem hozták és rövid idő után ott hagytak. Habár nekem is megvannak a magam hibái pl. sok mindenben a rosszat látom, nem vagyok egy barátságos, nagymenő, plázacica típus, akiért odavannak az emberek. De azt hiszem mégis tőlem csúnyábbaknak és rosszabb tulajdonságú lányoknak van komoly kapcsolata, csak nem értem nekem miért nem. Nem hiszem hogy annyira rossz ember lennék.
2015. máj. 7. 20:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

mert az emberek nagyrésze idióta.

ez van.

2015. máj. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy elég laza,lehet hogy azt látják hogy be vagy feszülve.
2015. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Erre csak ennyit reagálok: . 22/F
2015. máj. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha mindemellett csinos és kedves vagy akkor simán lehet.

Dobhatsz egy képet magadról, ha gondolod.

2015. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
8%
2;3;6; mondat édesem -méghogy nincs élettapasztalatom.... hát biztos több, mint neked, mehet a diszlájk. 18f
2015. máj. 7. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Fogadom, neked sem elég jó senki...


22/F

2015. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez még túl kevés információ, hogy miérteket lehessen megfogalmazni.

Ezek a pár felsorolt tulajdonságok kedvezőek is lehetnek és az, hogy nem voltál még fiúval sem olyannyira nagy gond.

Egyszerűen nem vagy egy mindenem kirakom és dobálom magam a pasiknak típus.

Inkább az ilyenek jönnek be nekem mint a plázaribik.


27/F

2015. máj. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ennyiből nem derül ki h hol rontod el vagy mi lehet a probléma .... Szép és jó amit leírtál de nagyobb betekintést kell nyújtanod részletesebbnek kellene lenned h találgatni lehessen és reálisabb választ kapj
2015. máj. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szívesen megismernélek
2015. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Így a saját jellemzésed alapján tökéletes nő vagy (legalábbis nekem nagyon szimpatikus), de azt hiszem az ember ritkán ismeri be magának (és főleg nem másoknak), hogy mi lehet a gond.


Pedig ha nem ülsz le és gondolod tényleg alaposan, hogy valóban csak peched van e, vagy akad olyan dolog, amin változtatnod kellene, hogy megfelelő párt találj, addig csak irigykedni fogsz a nálad csúnyábbakra, és haragudni a pasikra, hogy gyorsan otthagynak.

2015. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!