Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiverné a balhét?

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel nem járok de mondjuk hogy szeretlek egymásnak és sokat beszélünk intim témákról. még sosem taliztunk, de tervben van. de nem szeretem őrülten. érettségizett, én pedig mivel apakomplexusom van, hát... chatszexeltem egy szimpatikus harmincas férfivel akit másfél hónapja ismerek. a srác meg mondta most hogy neki megcsalás a chatszex, de sok ember meg azt mondja nem, mivel csak fantázia. a srácnak letagadtam, hogy megtettem volna, de neki ez a véleménye. nem akarom elmondani neki, de én azt hiszem jobban szeretem azt a férfit mint őt. pár napot kihagytunk az érettségije miatt, és már nem érzem azt amit régebben... őt is kb. 2 hónapja ismerem.
2015. máj. 7. 20:52
 1/9 A kérdező kommentje:
nem akarom megbántani mit tegyek?
2015. máj. 7. 20:53
 2/9 anonim válasza:

A Biblia azt tanítja: már gondolatban is megcsalás.


Szerintem, találkozz vele és ha komolyabbra fordul a dolog, hagyj fel ezzel a chatszexszel. :)

2015. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Azt csinálsz amit akarsz.
2015. máj. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hülyeség mindkét eset,keress inkább élőben valakit,ne virtuálisan éld ki magad érzelmileg-szexuálisan.
2015. máj. 7. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hagyd a fenébe, ha már most így érzel.
2015. máj. 7. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Milyen idős vagy? Én is szívesen chatsexelnék veled! :)
2015. máj. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

mi az, hogy letagadtad?..

Ha így döntöttél és ezt csináltad, akkor legalább annyi gerinced legyen, hogy vállalod a következményeket.

2015. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem akartam megbántani, nehéz napokat élt át.
2015. máj. 7. 21:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Mindjárt meghatódom, milyen jólelkű vagy... nem akartad megbántani, ezért inkább meg sem tiszteled azzal, hogy igazat mondasz neki. És közben ilyenekkel takarózol, hogy "apakomplexus". Úgy tűnik, te magadnak is hazudsz, nem csak másoknak...
2015. máj. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!