Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiu akibe nagyon szerelmes vagyok es az a fiu cigany. Az anyukam hallani se akar rola, es avval fenyeget, hogy kikuld kulfoldre az apamhoz. Meddig fenyegethet ezzel?

Figyelt kérdés

2015. máj. 7. 21:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ki kellene küldjön. Azt hallottam hogy a szerelem vak, de ennyire? A cigányok verik a lányokat és azt hiszik hatalmuk van felettük. Anyád csak jót akar, de olyan kis éretlen liba vagy, hogy nem fogod fel.
2015. máj. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Hallgass anyádra...
2015. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
64%
Együtt mentek majd vasat lopni?
2015. máj. 7. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%
Nem azt mondom, hogy biztos k°o°cs°o°g a srác, de ezt kiba_szottul gondold át, mielőtt bajod esik!
2015. máj. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Mi az, hogy meddig fenyegethet? Hát addig, amíg tényleg ki nem küld.
2015. máj. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
22%

na elosszor is…

kezdjuk ott h ti nem a ciganyokrol hanem az oroszokrol beszeltek!!

milyen erdesek az en noverem egy cigannyal van.mar 4 eve es van egy gyonyoru szep 1 eves kisfiuk!most vagy nem jo tarsasagot kerestek szerintem mert a ciganyok nagyon is tudnak kedvesek.lenni!

14l (NEM ROMA)

2015. máj. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
6: Milyen érdekes! Sosem kerestem a társaságukat, de mindig betaláltak.
2015. máj. 7. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%

6: Oroszok?

Nem láttam még Szását vasazni menni de Rikárdót már igen.

Ha még élni akarsz akkor én hanyagolnám.

2015. máj. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
79%
Kedves 6-os,tény hogy vannak rendes cigányok,de az pár százalékot jelent, az igazi cigány olyan hogy még a házat is el lopják az emberek felől,agresszívak,veszélyesek,putriban élnek így a környezetre is károsak,és írtandóak.
2015. máj. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem is inkább hallgass anyudra
2015. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!