Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból párkapcsolat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból párkapcsolat?

Figyelt kérdés
Van egy lány barátom akit nagyon kedvelek, olykor érzem azt, hogy ki tud alakulni szerelem köztünk, meg van bennem ez az érzés. Valahogy úgy el tudnám vele képzelni magamat, annyira szeretnék vele összejönni. Mit tegyek? Hogy puhatolózzam ki? ismerni ismerem, szóval ismerkedni már nem kéne nekünk :)
2015. máj. 7. 22:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha barátok vagytok, már lőttek a dolognak... :)
2015. máj. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem hinném, mert alapból barátként közelítettem felé :)

Meg akkoriban nem is gondoltam arra, hogy na majd összejövök vele. De am több ilyen kapcsolatról is hallottam, hogy rájött mind a két fél, hogy te 'tulajdonképpen lány vagy én meg fiú...' szóval :)

2015. máj. 7. 22:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Mióta tart?
2015. máj. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk már barátok, de kb 2 hete kezdett el bennem ez az érzés erősödni.
2015. máj. 7. 23:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!