Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így más férfi is?

Figyelt kérdés

Heló srácok. A helyzet a következő. Barátnőm van már lassan négy éve és nagyon szeretjük egymást és mostanában elég nehéz időszakon vagyok túl az életemben úgy érzem gyenge vagyok minden téren erre természetesen jön egy másik lány. Aki ellen nem tudok mit tenni. Sajnos azt hiszem egy picit beleszerettem. Nem szakítanék a barátnőmmel hisz nagyon szeretem és legfőképpen sosem csalnám meg. De ez a helyzet most borzalmas és nem tudom hogy tudok helyt állni. Kérlek ha valami tapasztalatotok van vagy csak el akartok küldeni a búsba akkor írjátok le. Már az is segített hogy ide leirtam. Ja és mindenképpen a barátnőmmel akarom folytatni akarok találni egy megoldást magamban. Köszönöm

21/F


2015. máj. 7. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne magadban keress megoldást!

Szépen ülj le vele és úgy ahogy ide leírtad mondd el neki

de ugyan így! ha szeret és ragaszkodik hozzád értékelni fogja és azon lesz h a lányt elfelejtesse veled, vagyis feltüzeli a kapcsolatotokat. De ehhez neked is ugyan annyit kell tenni a kapcsolatotokért

2015. máj. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem etikus,de feküdj le az új csajjal,és remélhetőleg megszűnik a sóvárgásod,és maradsz a régivel.
2015. máj. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
na 1-es se beszélt csajjal még ilyenről sztem, azt felejtsük már el, h a csajok értékelik az ilyen őszinteséget, mert ez mese sajnos, én már csak tudom, az miatt lett vége főleg, mert túl őszinte voltam, hát tanultam belőle elég sokat
2015. máj. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát srácok az elsőre még nem vagyok kész, a másodikat meg teljesen hulyesegnek tartom de ezt el is mondtam. Köszi azért :)
2015. máj. 8. 06:03
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Az jó,hogy megszólalt benned a lelkiismeret,és becsülendő mindenképpen.A megcsalás nyilván nem megoldás,így csak az marad,hogy végig gondolod,melyik lány az,aki nélkül nem tudnád elképzelni az életedet.Akibe tényleg szerelmes is vagy,és nem csak vágysz rá.Hiszen a szerelem és a vágy nem ugyanaz.Ezeket a kérdéseket tisztázd magadban,és amit leírtál,azt a párodnak is mondd el.Ha etikus akarsz maradni,ez a legjobb szerintem.

2015. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Szia! Én lány vagyok! És a páromban ugyanez játszódott le, csak ő lebukott.

A tárcájában találtam egy levelet, amit az én bevásárlólistámra írt, de ennyi nem adta oda, és úgy döntött nem keresi az alkalmat hogy összefusson vele és odaadja neki. Nekem ez elég volt és próbálom túl tenni magam,de nagyon megrázott és azóta akaratomon kívül azt veszem észre, hogy túrom a holmiját és hallgatózom nem e cseng a telefonja. És ha megkérdezi valaki hogy bízom e benne azt hazudom igen! De ez a része meghalt a dolognak, viszont azon vagyunk hogy visszahozzuk. Tehát, kerüld a másik lányt és összpontosíts a barátnődre, mit tett amiért szereted és bánnád ha nem lenne többé! Párom azt mondta azért sem tudta volna megtenni mert én vagyok az első lány aki tényleg nem bántotta, nem csalta, nem használta ki, és aki megérti. Ne ad a járt utat a járatlanért, közhely de nekünk bejött.

2015. máj. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!