Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mire volt jó ez a kavarás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire volt jó ez a kavarás? Kine higgyek? Féltékeny az ex?

Figyelt kérdés

Párommal 7hónapja vagyunk együtt.

egyik exével sem tartja a kapcsolatot, sőt egyik sem ismerőse közösségi oldalakon!


Tegnap történt, hogy bementem egy üzletbe, ahol a exe ( az előttem lévő nő, akivel járt) ott dolgozik.

Én el is felejtettem, eszemben sem volt. Anyummal mentem be.

A nő azonnal kiszúrt, végigmért…és fintorgott rám.

Vele szemben állt az új párja és vele beszélgetett. Amikor beléptem (tutira felismert a nőci) hirtelen témát váltottak a pasival, és ilyeneket mondott a nő HANGOSAN hogy „Istenem…ott nyáladzanak facebookon…szánalmasak. Igy szeretlek-meg úgy…felfordul a gyomrom. Megint bejeölt a srác is…hát nem igaz…mióta szakítottunk nem tudom lerázni…áhh, valahogy le kellene tiltanom hogy ne is lássam”

Erre na pasija csak helyeselt „Jajajaaa. multkor is biztos azért jelölt be,mert még mindig TE kellesz neki, és amit most csinál a csajjal az csak álca…és féltékennyé akar tenni téged”

Még anyumnak is megütötte a fülét a dolog…tuti rólunk beszéltek.

Párom viszont már nem is az ismerőse, már amikor velem kezdett járni kitörölte a nőt, plusz a nőci ráfaragott, mivel a páromnak ezt elmeséltem tegnap és Ő mondta hogy Isten ments, dehogy jelölte vissza!!!! És valóban nem!!!Előttem facebookozik, szóval van bizonyíték arra, hogy semmi „rosszat” nem csinált.

Arra tudok gondolni, hogy a nő a saját gyerekein keresztül nézegette a párom adatlapját, ahol van fent sok új közös képünk. Mivel a nő gyerekei még ismerősei voltak a páromnak… tehát a csaj nem gyengén nyomoz utánunk.

Tegnap letiltottuk őket… hogy még csak ránk se kereshessen egyikőjük sem. És ne legyünk MI a téma.

Hiszek a páromnak, de mire ez hogy kavar a nő???

AMugy párom fiatalabb, jóképű férfi, sportos, igényes, kidolgozott testtel, az exe magasabb, tipikus anyukás…(a szóban forgó nő) 40éves!! Van 2 gyereke…. én pedig 22éves vagyok, karcsú, szintén igényes…


Féltékeny lenne?? Vagy be akart kavarni, össze akart minket ugrasztani?

Meg ilyetszól a pasijának HANGOSAN „bejárkál hozzám…hallod zaklat!!!!”

Ezt kétlem, mivel a párom DIREKT kiszámolja, hogy ha az exe melózik be sem megy oda vásárolni, plusz a BIZTONSÁG kedvéért még a kollégáit is megkérdezi, hogy „ugye ma nem az exem van”-szóval tutira megy!

Plusz nem is beszél vele, és amióta szakítottak nem is látta.


Akkor mi volt ez?

Mindenesetre erőt vettem magamon és belemosolyogtam a nő fejébe.


2015. máj. 8. 15:38
 1/4 A kérdező kommentje:

De rettentően bántott a dolog. De ebből a csaj semmit sem láthatott, mivel elég érzeletes az arcom kkoris ha szétvet az ideg :)


AMikor páromnak ezt elmeséltem irtózatosan dühbe gurult!

Ráadásul az exének a pasija a párom kollégája...hm... a pasi meg jópofizik a páromnak...meg haverkodni akar vele.


Szóval jól kibeszéltük az esetet, és mindketten arra jutottunk hogy felismert engem a nő, és irigyek ránk.

De komolyan KINÉZETT a boltból!!!

HOGY KÉPZELI???? Megáll az eszem!!!


A pasija amugy már a jegyese...lehetséfes hogy még igy is a páromra fáj a foga és zavarja hogy boldogok vagyunk????

2015. máj. 8. 15:42
 2/4 A kérdező kommentje:

Azt tudom,hogy a parom olykor bemegy vasarolni,de mint irtam csak akkor ha biztosan tudja hogy NEM az exe melozik. Azt is magatol mondta el nekem,hogy multkor bement de csak mert tudta hogy az exe aznap nem melozik.


Jah es tudni kell,hogy a no gyereket es gyurut akart a paromtol anno... De a parom inkabb a szakitast javasolta :D

2015. máj. 8. 15:46
 3/4 anonim ***** válasza:
Ahogy ezt így elmesélted, nekem az jött le, hogy a párod exe egy arrogáns, erőszakos, rafinált nőszemély. Azt tevezhette, hogy összeugraszt titeket (ami nem sikerült hihihi), talán szakítotok és akkor neked is olyan szar lesz, mint neki. Az viszont már tényleg elég gáz, hogy egy felnőtt, érett nő, aki már a negyvenet súrolja, a gyerekei facebook-járól kémkedik utánatok. Szánalmas. Egy 12 évestől még oké. De 40-nél már gáz. Szerintem ha vissza akarsz neki valahogy vágni, akkor sétálj be a boltba a pároddal kéz a kézben, pont mikor melózik, csak hogy tudja: nem sikerült a terve, ti még mindig isteni boldogságban éltek. Tuti sárgulni fog az irigységtől!
2015. máj. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Kosziii :)
2015. máj. 9. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!