Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elakar lehet hagyni, és én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elakar lehet hagyni, és én akkor megölőm magam vagy nem tudom, de mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én egy 19 éves fiú vagyok,a barátnőm 18 akit piszkosul szeretek,hétvégén álmos voltam este és olyat írtam ami kicsit sértő volt.Azt kérdezte hogy ha más pasi hajtana rá,akkor küzdenék-e érte ,én hülye azt mondtam majd kiderül.Erre most szakítás szélén állunk,azt mondja hagyjam,de én meg csak írok.Utálom magam hogy én miattam van ez.Szerintetek megbocsát ? Én szeretem nélküle az életnek nincs értelme.Mit tegyek,annyira hülye vagyok,100-szor bocsánatot kértem.Mit tegyek még alázkodjak meg vagy mi ?
2015. máj. 8. 15:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
ez egy hülye p1csa... nagyon érdekes számomra, hogy úgy érzed, hogy szükséged van rá :D
2015. máj. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a barátnőd viszi túlzásba de nagyon nagyon.

A helyedben most már semmit nem tennék.

2015. máj. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
meg ne öld magad hüjegyerek! lesz még annyi nő az életedben, mint a szemét. menj el a haverokkal, piáljatok egyet, aztán jólvan.
2015. máj. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ez a egész az én hibám,egy hülye barom vagyok,annyira szeretem meg is alázkodnék előtte csak hogy elhiggye hogy szeretem.Utálom magam.
2015. máj. 8. 15:47
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha ilyet kérdezett, akkor már vaj van a fején, nehogy már megalázkodj. Hagyd a fenébe. Majd visszakönyörgi ő magát ha szeret, ha nem akkor meg minek rabolná az idődet tovább. Van más szeretni való lány is, több milliárd a földön.
2015. máj. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem mutasd ki neki higy teved, hogy tenyleg csak o szamit es hogy veletlen volt az egesz. Az ilyen elszolasok nagyon rosszul tudnak esni a lanyoknak foleg ha meg nem regi a kapcsolat.

18/L

2015. máj. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Az ilyen nyomik miatt, mint a csajod, van ennyi lelkibeteg kisköcsög, mint te.


20N

2015. máj. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez csak egy ürügy! Amúgy is kiakart dobi mert megismert hogy luzer vagy!
2015. máj. 8. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Mondjuk végre rázd magad gatyába, és viselkedj legalább hasonlóan mint egy FÉRFI, és ne úgy, mint egy lelkisérült, emos tiniliba!

Kezdetnek jó lesz az, ha a nyelvtankönyvet nemcsak poháralátétnek használod. A következő lépés pedig lehetne az, hogy elfelejted ezt a csajt...

2015. máj. 8. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne alázkodj meg egy nö se szereti.. Bocsánatot kértél moat várd meg mig keres ha szeret akk keresni fog .ha nem akk majd jon a kovetkezo
2015. máj. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!