Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » "Kiszeretett" belőlem, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Kiszeretett" belőlem, mert megtudta, hogy tetszik nekem?

Figyelt kérdés

Komolyan nem értem a férfiakat!

19 vagyok(lány). Elmentem egy buliba az egyik legjobb fiú haverommal, aki hozta egy ismerősét. Ez az ismerős nagyon felfigyelt rám a bulin, folyton dicsért, mondta, hogy bármit kérek kifizeti, szívesen haza kísért volna, stb.

Másnap bejelölt facebookon, és folyamatosan rám írt, hogy ilyen lányt még nem látott, nagyon szép vagyok, és elhívott találkozni. Az egész hétvégét együtt töltöttük, a városunkban sétáltunk, beültünk egy-két helyre, és rengeteget beszélgettünk.

Ezek után chaten írta, hogy hiányzom neki, és félve megkérdezte, hogy van-e esély, hogy egy kicsit is bejön-e nekem, mert hogy én tetszem neki. Mondtam, hogy van esély.:D

Ezek után én nem voltam elérhető 7 napig neten, mondta, hogy majd hív, nem hívott(el kellett utaznom).

Küldött egy smst, hogy ne haragudjak, azóta pedig nem is keresett, kivéve tegnap, és amint vissza írtam tök bunkó lett és lerázott. Ma én kezdeményeztem felé, és tök bunkó volt chaten, kb. lerázott.

Holnap után találkoznánk, és fel se hozza, holott eddig folyton alig várta a találkákat...

Nem akarok rákérdezni, mert még csak 1 hónapja ismerem, és még közel se beszéltünk annyit, hogy így ráakaszkodhassak, hiszen szíve joga, hogy kivel mikor beszél.

CSak olyan fura lett, bemásoltam barátnőmnek a beszélgetést, és azt mondta, hogy szerinte is nagyon fura a srác.

Nyilván nem egész nap facebookozik, de akármikor írok rá, tök bunkó, este meg kifejezetten leráz, holott eddig végig beszéltük az éjszakákat.

Ugyanakkormeg lemondaná a találkát, ha nem akarna velem lenni...

Ilyenkor mi van? Férfiak, őszintén, nem akarom hisztis lenni, próbálom megérteni.


2015. máj. 8. 16:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Tapasztaltam már, hogy vannak pasik, akik csak a hódítást élvezik. :(

Csak az egojuknak kell, hogy tetszenek a lányoknak.


L20

2015. máj. 8. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak a külsőd tetszik neki, ha úgy érzi túl nehéz gyorsan megdugnia, könnyebb zsákmány után néz inkább, csak ezt így nem fogja neked mondani. Gondolja ha bunkó lesz, majd nem fogod keresni és megszabadul tőled.
2015. máj. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!