Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti szeretitek, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek, ha a barátotok nyilvános helyen felemel?

Figyelt kérdés
2015. máj. 8. 17:10
 1/7 anonim ***** válasza:
69%

Simán.


Nem tudom, némely ember miért "Jajj ne, még meglátnak.." pl csók közben. Jó, alap hogy temetésen pl ne "faljon fel" meg érezze mikor kell abbahagyni, de ha pl csak ketten megyünk egy koncertre, vagy csak simán sétálni, akkor simán.

Meg ha már együtt vannak akkor ne tagadják le egymást, mutassák ki egymás iránt a szeretetet.

Mondjuk azért ne b@sszák meg a csajt a legközelebbi padon.. :"D

2015. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mondjuk strandon a medencében, fel a feje fölé, és utána beledobja a vízbe...
2015. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
1. "mutassák ki egymás iránt a szeretetet" Ez nem szeretet. Ez szexuális vonzalom, annak semmi köze a szeretethez.
2015. máj. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

'Barátotok'

Ha a barátom akkor szeret, nem? ;) :D

És igen, lehet van benne egy kis plussz is, de ha szeret, egyértelmű hogy vonzódik is hozzá! ;) :D

#1 voltam. :D

2015. máj. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
62%

#3 akkor élj egy szerető kapcsolatban mindenféle szexuális vonzalom nélkül :) .

Na látod.. hogy van köze egymáshoz ...

2015. máj. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem, mert gyakran felemel nyilvános helyen, pl. ahogy a második válaszoló mondta, a vízben is kiemel a feje fölé.:) Én nagyon szeretem.:)
2015. máj. 8. 17:27
 7/7 anonim ***** válasza:

1. "Meg ha már együtt vannak akkor ne tagadják le egymást, mutassák ki egymás iránt a szeretetet. "

Te általánosságban beszélsz. Az oké, hogy téged elvileg szeret. De csak azért, mert egy fiú megfogja egy lány kezét, csókolózik vele, vagy akár fel is emeli, annak nincs feltétlenül semmi köze a szeretethez.

A szeretet valahol ott kezdődik, hogy egy életen át kitartanak egymás mellett. Én is emelgethetem, dobálgathatom a csajokat, mert jó móka, azt is, aki nem a párom, de ennek semmi köze a szeretethez.

Ha szexuális vonzalom miatt csinálnak bizonyos dolgokat, az nem szeretet.

2015. máj. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!