Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék, ha nem foglalkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, ha nem foglalkozik velem, dehát végülis jogos?

Figyelt kérdés
Többet vagyok a barátoméknál, mint otthon, de mostanság már írtóra unatkozok valamikor. Mert, hogy a barátomnak néha van valami dolga, most is az autóval csinálnak valamit, meg hát nem várhatom el tőle, hogy egész nap csak velem foglalkozzon. Jó hát az elején még elfoglalatam magam ilyenkor, de mindig nem tudom. Nálunk meg nem nagyon vagyunk csak ritkán, de nem is baj.
2015. máj. 8. 18:00
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja viszont azt elvárja l, hogy eljöjjek hozzá, mert ha két napig nem lát megörül.
2015. máj. 8. 18:01
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Kevesebbet legyél náluk,és csináljatok házon kívüli programokat is.
2015. máj. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát igen, valahogy így kéne, mert ha együtt is vagyunk nem csinálunk semmit.
2015. máj. 8. 18:05
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen,és ritka unalomba fog fulladni ha csak náluk vagytok,ő se foglalkozhat veled minden percben.
2015. máj. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!