Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Nemrég ünnepeltük a második évfordulónkat a barátnőmmel (mindketten 19 évesek vagyunk), mindketten boldogok voltunk ez alatt a két év alatt, persze voltak komolyabb viták is, de mindig túlléptünk rajtuk. De a barátnőm úgy érzi mostanában, hogy függetlenedni szeretne, többször fölvetette már a szünet, szakítás, még a nyílt kapcsolat gondolatát is. Mindeközben pedig nem akar elveszíteni, azt mondja, és mindig velem akar lenni, nem vágyik másra semmilyen területen. De mégis úgy érzi, hogy egyfajta kapuzárási pánik az, amit most átél, és nem tud dönteni, hogy mit csináljon, és addig nem is lesz boldog igazán... Én nagyon szeretem őt, és tudom, fiatalon ez a két év komoly már, de úgy érzem, hogy megtaláltam benne azt, aki miatt érdemes élnem. Nem akarom elveszíteni, de nem akarom, hogy boldogtalan legyen.

2015. máj. 8. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Legyel kedves hozza,de ugyan akkor tavolsagtarto!Ne mondj neki semmit,ha kerdezi,hogy mi a baj,ketertelmü valaszokat adj.Egyböl helyre teszi az agyat ne aggodj!Ezt az allapotot tarts fenn mindenfelekeppen par hetig,ne olvadj el az elsö sikernel!Ha erzi a tavolsagot,meg fog ijedni,hogy elveszit teged!Legyel okos!
2015. máj. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsod! Remélem, ha okosan cselekszem, az elég lesz. De nem tudom, hogy tudnám elérni azt, hogy újra úgy szeressen mint régen...a távolságtartástól nem biztos még, hogy egy félév múlva nem jön újra elő ez a probléma nála.
2015. máj. 8. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!