Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel egy éve vagyunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel egy éve vagyunk együtt. Párkapcsolatban vagyunk, átlag 2 hetente találkozunk. Az utóbbi időben eléggé elhanyagol, szerinted mit kellene csinálnom?

Figyelt kérdés

Korábban minden nap órákat beszélgettünk facebookon, telefonon se volt ritka az 50-60 perces beszélgetés. Az utóbbi hetekben viszont összesen beszélünk kb. 1 órát, de van, amikor még annyit se.

Ezek mellett ő időnként elmegy barátnőjéhez aludni, amivel még nem is lenne gond. De nem szól, hogy este nem lesz, ne várjam a válaszát.

Nem másik fiúhoz megy, de még azt is jobban megérteném, mint ezt így.

Ha szóváteszem akkor megsértődik és megintcska nem válaszol

Ti mit csinálnátok ilyen helyzetben?



2015. máj. 9. 09:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer odaállnék elé, a szemébe néznék és elmondanám azt, amit most te ide leírtál és mellé, hogy ez nekem hogy esik. Ha nem érdekli őt, akkor valószínűleg te sem érdekled, aminek szakítás a vége.
2015. máj. 9. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az már biztos,hogy elhidegült tőled. Már nincs meg benn e atűz. hamarosan mást fog találni magának. Egy kapcsolatban a 2 heti találkozás kevés hogy kibírjon éveket. Elmúlt nála bármi is volt.Csak összeköltözéssel tudnád helyre hozni,ha még számítasz neki ennyit. De lehet már késő.
2015. máj. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy kezd neki terhes lenni a dolog. Ha valakivel beszélni akarok, akkor annak akkor is írok vagy telefonálok, ha törik ha szakad. Gondolom a barátnőjének is van internet hozzáférése. Sok ez a két hét sajnos.
2015. máj. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

a kapcsolatokban van egy időszak amikor a felek elkezdnek távolodni egymástól, keresik a saját szabadságuk

ezt vagy kibírja egy kapcsolat vagy nem

próbálj vele beszélni, hogy ő hogy érez miért teszi ezt...

2015. máj. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Általában én mentem hozzá, mint idősebb meg alapból a fiúnak illik szerintem menni.

De mostanában nem nagyon jut időm rá, hogy elmenjek (vizsgaidőszak).

Ha most nem fog tudni valamilyen okból eljönni, de barátnőjéhez meg elment akkor tényleg lesz egy keményebb beszélgetésünk

2015. máj. 9. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!