Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy a legtöbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a legtöbb fiatal lány, ha a pasija elutazott, több hétre - állítólag, "mint mindig pasiknál régen is" - a félre lépés lehetőségét látja bele?

Figyelt kérdés
Nem léptem félre, de tegnap elmentem csajokkal szórakozni, első szabad hétvégém, hónapok óta. Ez a hétvégém szabad volt, de rendszeres foglalkoztatott alkalmi munkás vagyok. Valódi - és nem - örömlány hostess és "háziszony", és sok a hétvégi sportversenyem van. Jól fizető helyeken dolgozom (Hál istennek, Bécsbe is kijárok /küldenek/, mert ott több a pénz sokszor és kellhet a magyar tudás is, a cégnél által szervezett konferenciákon, kiállításokon. Mondjuk angol, német magas szinten részben még szakmai (műszaki, orvosi) nyelvtudással fűszerezve kötelező a cégnél. Magam is a BME-re készülők, sport miatt csak kihagytam két évet, plusz egy évvel később kezdtem a sulit, hétévesen. Jövőre érettségizem, de magán tanulóként tanulok. Barátnőim folyton arra buzdítottak este, amíg el nem jöttem lépjek félre. Az igaz még csak pár hónapos kapcsolatból - összeköltőzés nélkül, De akkor is? -, de ex csak nekem nem kóser? Ennyire természetes a akár a jó családból való lányoknál is (én nem vagyok az, csak a barátnőim, egy kivételével igen), a félre lépés? És ez mennyire elterjedt itt Budapesten?
2015. máj. 9. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Miért van az, hogy általánosítani kell mindig, hogy a legtöbb lány ribizli, a legtöbb lány értéktelen, a legtöbb lány felszínes, a legtöbb lány a pénzre hajt stb.?

Ez nem igaz, de ha te csak ezeket a nőket veszed észre, a normálisakon meg keresztülnézel, az a te bajod.

2015. máj. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ne a többség vezéreljen. te legyél magad, és ne bánd meg. Ne hibáztasd magad hogy megtetted vagy hogy NEM tetted meg. ha nem akarod, nem kell. az hogy más barom mit tenne az legyen az ő dolguk. Aki malomkövestől ugrik a kútba, az ne legyen neked intő példa. és ne akarj utána teis, MÉGnagyobb malomkővel kútba ugrani.

ha nem érzed biztosnak a dolgot, alakitsd úgy, vagy tegyél ellene.

külföldön keress te is valakit, vagy vidd ki a csajt :)


-C-

2015. máj. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem én hét pesti lány ismerek így Budapesten, na most mivel ők sokszor rá érnek, én egyszer egy negyed évben, mind összejöttek. Keresztbe kasul ismerik egymást.


Pont kérdezem, hogy általános-e, vagy a színházlátogató, egyetemista, orvostan hallgatótól, a műszaki értelmiséginek készülőn át a képzőművészig mind ezen oldalon állt? - nekik is meg mondtam ez nem tettszik. És őket is megkérdeztem. Vagy sértő a válasz - mert nem kaptam - vagy náluk ez a helyzet? De egy biztos nem húztak. Ez az emancipáció, mellék terméke a nők elférfiasodása? Régen diszkréten létek félre. Amúgy olvas francia századelős irodalmat, ott franciáknál ez természetes volt ->akkor<- , legalábbis a vágy mindenképpen és nem csak az. De így nyíltan, és nem egy kihűlt kapcsolatban?

2015. máj. 9. 11:05
 4/5 A kérdező kommentje:

19L vagyok, 20L leszek lassan még "Junior"


A párom sofőr, diplomával, mert így jól keres, a főnöke kimegy, ő neki is menni kell. Viszont el viseli, hogy én is sokat utazom.

2015. máj. 9. 11:08
 5/5 A kérdező kommentje:
Elrontották a két szabad, hétvégi estémből az egyiket. Mindegy ma pasik nélkül megyünk színházba, egy kivételével. Ez az egyik összekötő kapocs a társaságban, a színház szertette.
2015. máj. 9. 11:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!