Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti nektek vallotta már be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nektek vallotta már be a párotok, hogy kipróbálna ezt meg azt, csak kíváncsiságból?

Figyelt kérdés
Pl: nekem kis mellem van, de kipróbálná a nagyobbat is, kíváncsiságból, hogy milyen lehet, de persze engem szeret, stb.. Ezt vehetem annak, hogy a bizalom jele?
2015. máj. 9. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem ez nagyon rosszul esne... kérdezz vissza, hogy nem bánná-e, hogy te meg kipróbálnád a nagyobb és keményebb farkat és meglátod, hogy fog rá reagálni.
2015. máj. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hát ilyet soha nem mondanék a barátnőmnek.

Az addig rendben van, hogy megbízik benned és ezt el merte mondani, de itt jön az, hogy milyen hatással lehet ez rád.

Inkább nem mondanám ki, minthogy ezzel téged gondolkozóba ejtselek és rosszul érezd magad.

Csodálom, hogy nem verted ki a balhét emiatt, de biztos, hogy egyszer a fejéhez fogod majd ezt vágni.

2015. máj. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Las Vegas ***** válasza:
nem, egy óriási nagy paraszt, aki nem szeret már téged és jól szórakozik :)
2015. máj. 9. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Elmondta a párod, hogy ha esetleg adódna egy olyan alkalom, hogy nagyobb mellű nővel összejönne, akkor kipróbálja. Ez szerinted bizalom jele?
2015. máj. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem azt, hogy összejönne, mert nem jönne össze, csak nem fogott még nagyobb melleket, mert én vagyok neki az első, és ezért kíváncsi, milyen lehet nagyobb melleket fogni. De szeret, nincs kétség.
2015. máj. 9. 13:07
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem. A párom szerintem szinte mindent kipróbált már előttem, amit lehet. Legalábbis eddig nem sikerült olyat kitalálnom, amit nem.

Az exemnek voltak ilyen igényei, de az az igazság, hogy egy ideig csak mondogatta, később viszont lépett is.

2015. máj. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Most én is kíváncsi vagyok, hogy milyen lenne egy izmos pasival, de mégse fogom megtenni, mert szeretem a párom. Csak erre vonatkozott a kérdésem.
2015. máj. 9. 13:33
 8/9 anonim ***** válasza:

Fogdossa meg az annyáét,ha nagyobb melleket akar. Én férfi vagyok,de akkor is ha ilyet mondanák a barátnőmnek,vasvillával kergetne. :D

Amugy te meg mond meg neki,hogy nagyobb farkat szeretnél kipróbálni. Biztosan a bizalom jele lesz :D

2015. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nem, ez annak a jele, hogy el fog hagyni egy nagymellűért. :/
2015. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!