Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mennyire odaadó a barátnőtök?

Figyelt kérdés

Mit tesz meg önzetlenül értetek? Mit vár el? Szexben mennyire odaadó, mennyire kedves?

Esetleg kort is írhattok.


2015. máj. 9. 13:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lenyeli.

Vagy nem erre vonatkozott a kérdés?

2015. máj. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Teljesíti az összes perverz vágyam, még a megerőszakolós szexben is benne van.
2015. máj. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Bármilyen válasz jól jön , köszi :)

Elsősorban általános dolgokra gondolok, h pl elintézi a bevásárlást, a takarítást/főzést/mosást/mosogatást amig nektek nem kell semmit csinálni. Jó izzócsere, villanyszerelést nem de azt ritkábban kell meg könyebb..


De szexre is vonatkozhat, hogy pl simogat, masszíroz, kényeztet minden nap fél óra, órát úgy h nem várja el h cserébe te is megtedd ezeket. Vagy fordítva van, hogy ezeket neked kell megtenni, amíg ő élvezkedik :)

2015. máj. 9. 14:36
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
én inkább mosogatok, meg takarítok, mint villanyt szereljek, ott kevesebb az esély a halálra. :D
2015. máj. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%

"úgy h nem várja el h cserébe te is megtedd ezeket"

Ez meg milyen kapcsolat? Nem vagyok a szolgája! Egy kapcsolat alapja a kölcsönösség.

2015. máj. 11. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az önzetlen kölcsönösség egy kapcsolat alapja. Amikor nem várod el azt, hogy viszonozzon valamit, mégis megteszi az illető.


Na de a kérdésre is válaszolva. A barátomnak sokan azt mondják, hogy főnyereményt fogott. Szerintem ez erős túlzás. Tény, hogy nagyon szeretem, szoktam neki főzni, figyelek rá, az egészségére, de kikészítem a rendmániámmal. Szexuális dolgokba nem szeretnék belemenni, mert az csak ránk tartozik, de ott is minden rendben.

2015. máj. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Önzetlen kölcsönösség. Én is ágyba viszem neki a reggelit, ő is szokott nekem főzni. Együtt takarítunk. A szexben is egymás boldogságát keressük.
2015. máj. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
49%
Mindig odaadja!
2015. jún. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én mindent szívesen megteszek, mert figyelmes a barátom,boldog ha viszek a munkahelyére enni, észreveszi amikor otthon takarítok,füvetnyírok, megjegyzi hogy csinosan öltöztem fel. Sokszor együtt főzünk, takarítunk, közben iszogatunk, nevetgélünk,hogy hamarabb áttérhessünk még jobb dolgokra...
2015. jún. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Pontosan azt teszem meg érte, amit utána el is várok. Házimunkát megosztjuk, nyilván ha éppen rajta lenne a sor mondjuk, nemsokára jön a lakás tulajdonosa az albérleti díjért, és én előbb hazaérek, akkor elmosogatok és feltakarítok, mire beállít, de alapvetően azért munkamegosztás van. Főzni szoktam egyedül én, amúgy is nagyon szívesen csinálom, de itt képsségbeli akadályok is vannak a párom részéről (sült tojáson túl még sosem ment). Kicsit más volt ez akkor, amíg nem volt munkám, egész nap itthon voltam, hát jó, hogy nem rá sóztam a fürdőszobatakarítást. Akkor a házimunkát teljes egészében én vittem, nagyon ritkán megkértem esetleg, hogy mosogasson el. De most...


A szex is a kölcsönösségen alapul. Nem szexrabszolga vagyok, hogy csináljak mindent, amire neki kedve van, de cserébe semmit se kapjak vissza. Ez egy párkapcsolat, kölcsönös szerelmen, törődésen, odafigyelésn alapul.

2015. júl. 22. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!