Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék venni a barátnőmnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék venni a barátnőmnek ajándékba egy melltartót de hogy mondjam az eladónak hogy mit is keresek pontosan?

Figyelt kérdés

a melltartó az olyan túl intim szerintem de hogy máshogy mondhatjuk még gondolkoztam eszembe jutott a "bájfék" meg a csöcstarisznya is de az meg szerintem megint olyan furcsán hangzik vagy ti mit gondoltok?

És az elég ha a kezemmel mutatom meg kb hogy mekkora neki?



2015. máj. 9. 14:05
1 2
 1/17 Marko polo ***** válasza:
Kebel kosár...
2015. máj. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 Chopen ***** válasza:
A csöcstarisznya jól hangzik. :D
2015. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Cicifix, cicitartó <-- a 4 éves húgom igy hivja
2015. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Mond a melltartot nem vagy gyerek... Es szerintem eleg lesz bar megnezhetned a baratnod egyik meltartojan a meretet egyszerubb ugy :)

18/L

2015. máj. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

a cicitartó az szerintem jó köszi :)


azt akartam egyébként, megnézni a méretet de ki voltak vagodsva belőle a cimkék :-/

2015. máj. 9. 14:11
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Pont az a gáz, ha nem melltartónak hívod, az a neve. A boltban is ez van kiírva. Öngyújtót se úgy veszed, hogy tűzszerszám.
2015. máj. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

De miért akarsz melltartót venni a barátnődnek, ha olyan szinten van a kapcsolatotok, hogy még a méretét sem mered megkérdezni tőle, vagy sosem jött még elő a téma?

Valószínűleg nem sokat tudsz a melltartókról... Attól, hogy megtudod, mekkorát hord, még nem biztos, hogy jó lesz rá az, amit te abban a méretben kinézel. Nagyon sok mindenen múlik, nekem többféle méretezésű melltartóm van, mégis mindegyik jó rám és kényelmes. Viszont a boltban ha leveszek 10 olyat, ami elvileg a méretem, abból 8 kényelmetlen vagy valahogy mégsem jó.


Szerintem nagyon kockázatos és felesleges ajándékba melltartót adni.

2015. máj. 9. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
84%
Te honnan a f***bol jottel? Melltartot keresel te nyominger.
2015. máj. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
51%
Tedd a kezedet az eladó csaj mellére és ha pont akkora a barátnőd melle akkor mondd neki hogy olyat méretűt kérsz amit ő hord.
2015. máj. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
A cicitartót sem mondanám tök ciki,melltartó a neve,így kérd az eladótól.A nagyságnál sem elég,hogy egy marék mell:D
2015. máj. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!