Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ilyennek kell lennie egy párkapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Egy éve vagyunk együtt a barátommal, huszonévesek vagyunk. Ha rákérdezek, azt mondja szeret,de magától szinte sose mondja. Ritkán ölel meg, ér hozzám, sose simogat meg, megcsókolni csak szex közben szokott, amúgy puszit szokott adni időnként. Sose bókol, sose dícsér. Szerintetek valóban szerethet? Teljesen el vagyok keseredve, nem tudom mit tegyek vagy mit gondoljak erről. Nem tudom, hogy valóban normális-e ez így, és én akarok-e túl sokat vagy sem. A korábbi kapcsolataim teljesen mások voltak, ott kimutatták, hogy szeretnek. Meg kéne ezt szoknom? Ettől eltekintve jól megvagyunk, ez a része hibádzik.
2015. máj. 9. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. Ő lehet ilyen ember, aki nem annyira mutatja ki az érzelmeit. De te ezt igényled, szóval... Üljetek le megbeszélni, hogy neked ez nem jó így, szeretnéd ha ezeket jobban kimutatná, mondaná, vagy egyáltalán megvan e ez benne, hogy ilyeneket csináljon. Ha meg nagyon nem, akkor érdemes elgondolkozni a szakításon, mert ez hosszú távon neked nem lesz jó sajnos
2015. máj. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Rengetegszer mondtam neki. Nem nagyon van sajnos változás :( Néha egy minimális, de az se tartós.
2015. máj. 9. 14:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha szereted tűrjed hogy nem törődik veled ,mert mártud a problémáról csak neki kényelmes így.
2015. máj. 9. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen az élet. Minden szarabb, mint amilyennek elképzeled, illetve ezen a világon minden elromlik idővel.

Kereshetsz másik kapcsolatot, fél évig az is jó lesz, utána ugyanitt fogsz tartani. A szerelmed megun, a barátokból és rokonokból ellenségek lesznek. A sérelmeinket idővel elfelejtjük, sőt mindent. Az egész élet változás.

2015. máj. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem teljesen normális,nem hiszem hogy nagyon kötődik hozzád.Nem azt mondom hogy minden percben legyen testi kontakt,meg így szeretlek úgy szeretlek,de ha soha nem csinál semmit,az már gáz.
2015. máj. 11. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy egyáltalán érez-e késztetést/jól esik-e neki, hogy néha összeölelkezzetek stb. És ha nem, akkor mi ezekkel a baja.

Illetve mondd meg neki, hogy a tettek jelentenek sokat! Ha nem mutatja ki, hogy szeret, akkor még is hogy hidd el el neki?

Mondd meg neki, hogy picivel több törődésre lenne szükséged, hogy mik esnek neked jól.

De ha ezek után sem változik vagy kényszernek érzi ezt az egészet, akkor érdemes lenne elgondolkodni hogy kell-e így neked, mert két választás van: 1) beletörődsz, hogy ő ilyen és ezt próbálod meg élvezni, 2) ha nem változik elhagyod egy olyanért, aki kimutatja az érzelmeit.

2015. máj. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Annyiszor átrágtam vele ezeket. És nem sok változás van. :( Valószínűleg szakítás lesz, sajnos ez van. Sosem tapasztaltam még ilyet egy kapcsolatomban sem. Ha szerettek, azt meg se kellett kérdezni, mert annyira egyértelműen kimutatták, és nem csak az első fél/ egy évben.
2015. máj. 11. 12:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!