Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
A barátommal egész héten nem találkoztunk mert váltott műszakban voltunk (együtt lakunk) tehát amikor ő volt otthon akkor én dolgoztam, ha ő dolgozott én voltam otthon. Péntek este meg a haverjával mentek fesztiválra, szombat hajnalban jött haza aludni, de délután már megy is vissza. Azt hittem legalább vasárnap együtt leszünk, erre mondja hogy ő megy haza az anyjához füvet nyírni... Nagyon megsértett ezzel, így végül mégis velem marad... De még mindig bánt a dolog... Mit csináljak? Beszéljek vele vagy hagyjam?
2015. máj. 9. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha valami problémád van a párkapcsolatodban nem az a legegyszerűbb, és legésszerűbb, ha ezt megbeszéled a pároddal???
2015. máj. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Üljetek le és beszéljétek meg én biztosan ezt tenném, aztán ha nem javul, nem változik, akkor más módszer következik. :)
2015. máj. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Csak bátran! Ha valami zavar akkor azt tedd szóvá, de ne hiszti formájában!! Higgadtan ülj le vele és mondd el neki hogy nem esett jól, hogy ezt mondta azok után hogy a héten szinte nem is voltatok együtt (érthető okokból, amiről nem ti tehettek) de ha alkalom adódik rá vele szeretnél lenni, ha már ilyen keveset vagytok együtt.

Bocsánat ha kicsit értetlenül magyarázok.

2015. máj. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!