Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes szerintetek vele foglalkozni?

Figyelt kérdés
10-15 perc beszélgetés után ami a társ keresőn zajlott. Meg kérdezte van-e kedvem találkozni. Mondtam igen találkoztunk is. Sétáltunk , beszélgettünk 3-4órát a végén meg csókoltam (szerintem mehettem volna tovább is.) De sajnos idő sem volt már és a helyszín sem volt alkalmas. Szeret bulizni ez a rossz kislányféle. Mondta eddig 1 olyan volt , hogy első randin lefeküdt valakivel. A másik nem jött össze. Jól éreztem magam és ahogy láttam rajta ő is. Intelligens és érti a viccet , lehet vele normálisan beszélgetni. Eddig 2 olyan kapcsolatom volt , ahol az első randin engedték magukat. Az egyikkel kapcsolatban vannak rossz tapasztalataim. A másik viszont hűséges volt. Szerintetek érdemes ilyen lánnyal foglalkozni? Aki könnyen jött , könnyen megy...

2015. máj. 9. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
én nem feccolnék bele túl nagy energiát. egyáltalán minek ez a rohanás?
2015. máj. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem azt mondta, hogy volt hogy hónapokig beszélgetett valakivel. De nem találkoztak mert a srác valamiért folyton le mondta. Ebből elege lett, gondolom azért siet ennyire.:) Azt is mondta hogy fél éve nem volt senkije sem. Vágyik már egy párkapcsolatra. De szerintem következő találkánál már meg lesz.:)
2015. máj. 9. 22:08
 3/6 anonim ***** válasza:
túl nagy értéket akkor nem képvisel, nekem nem kéne.
2015. máj. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért most már végig csinálom ha el kezdtem. Amikor beszélgetünk , azt mondta egy laza kapcsolatba is benne lenne. Beleszeretni meg nem szeretnék , mert mással is szerintem le feküdne ilyen könnyen.
2015. máj. 9. 22:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Melyik tars kereso Bado?
2015. máj. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vagy kapuzárási pánikba szenved vagy nimfomán, vagy egy strigula csak a többi között. Az olyan nőt aki hanyatt dobja magát azonnal azt nem szabad komolyan venni, bárkinek megtenné..
2015. máj. 17. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!