Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek kell e munka után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kell e munka után a párommal a munkahelyi dolgokról beszélgetni vagy nem?

Figyelt kérdés
A párom azt mondja a munkahely az munkahely és nem kell hazahozni a munkahelyi problémákat

2015. máj. 10. 06:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A problémákat nem kell ugyan hazahozni, de jól esik róla beszélhetni valakivel. Mi mindig beszéltünk erről egymással.
2015. máj. 10. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
73%

Ezek alapján azt mondom, hogy a párod egy nagyra nőtt gyerek. Élettapasztalata a nullával egyenlő.

Az élet más területein is kimerülnek a képességei a lózungok pufogtatásában?

2015. máj. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az életetek egyharmada (szerencsés esetben). Miről mesélsz este? Más sok minden nem történik egy nap. Meg azért ha az ember a munkahelyéről csak szar élményekkel megy haza akkor régen rossz, azért csak jut valami mesélni való siker is.
2015. máj. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem jő hazavini a gondokat, de kell mesélni..

Hiszen a napnak az éber 2/3-át hetköznap minimum ott töti az ember.


Honann tudna miért vagy feszült plusz mi van veled, ki az akivel jőban vagy, mit kell csinálnod?

Persze nem lehet csak a munkáról beszelni, de ha nem beszélünk róla, akkor az életünk jó részéről semmit nem tud a párunk. És sajnos az eletünk nagyobb hányadát töltjük mjnkával, mi t amit nem.


Nekem pl most nehéz, mert vannak bizalmas ügyeim a munkahyelyemen. Ezt is meg szoktam vele időnkent beszélni, és mindig gondolkodom hogy helyes-e de bégülis a szerződésemből kihagyták a "nem lehet kiadni információt" részt ;)

A férjem en pesig megbízom, nem érdeke bármit is továbbadni..


Volt egy idő amikor nem beszeltem a mipunkáfól, mert nagyon sok gondom volt, és ki akartam csuknia. Magánéletből, majdnem ráment a hazasságunk, mert "titkolozom,, és semmit nem mesélek"

Aztan amikor elmondtam mindent, akkor a féjem csak annyit kerdezett miért dologozom meg itt.. És fel is mondtam .. Tehát ha előbb megbeszélem vele, akkor nem őrlődök magamben, stresszelek és gondolkodom hogy oldjam meg, hanem kívülállőként azonnal javasolta volna, hogy hagyjam ott és nem benenm van a hiba, hogy változnim kell.

Igaza volt de együl erre nehéz rájönni.

2015. máj. 10. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kelleni nem kell, csak lehet. Mondjuk ha a hazaerkezestol a lefekvésig folyamatosan a munkahely történések a téma, az nagyon gáz, nem is csodálom, ha nem tetszik valakinek
2015. máj. 10. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk az a "rend", hogy az asszonyt felveszem a munkahelyén (ha az autó nálam van, ha nála akkor valahol találkozunk), és amíg haza nem érünk üvöltözik, hogy a munkatársai, főnökei milyenek, és miért kell olyannak lenni...

Ha megérkeztünk pár perc alatt megnyugszik.


(Az még kérdés, hogy én meddig bírom)

2015. máj. 10. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Beszélni igen, újra átélni a problémát, belelovalni magad nem. Tehát szerintem el lehet mondani, hogy milyen napod volt, hogy mi volt jó és mi aggaszt, de próbálni nem agyalni rajta utána. Nekem nehéz lenne, ha nem mondhatnám el, mert jó kibeszélni, de nem akarom elrontani a hangulatot azzal, hogy dühöngök, vagy aggódok, így tárgyilagos vagyok. Meg aztán a páromat az sem nagyon érdekli esetleg, hogy a Mari babát, vár vagy éppen boldog...
2015. máj. 10. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!