Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Helyemben hogyan vélekednétek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Helyemben hogyan vélekednétek? Miért mondott olyan egyáltalán, ha nem lennék neki? 18L

Figyelt kérdés

Talán nem volt helyes, de nem érdekel, okom volt rá...


A barátomat rajta kaptam, ahogy kettesben cseverészett egy lánnyal. Már régebben is visszahallottam, hogy jóban vannak, de csak barátok, kimagyarázta. Viszont voltak kételyeim, így belenéztem a telefonjába.


A lánynak olyan sms-t írt, amiből lejött, hogy totál felizgult rá ha nem lenne bnője, le se mászna róla vagy valami hasonlót írt. Szóval kívánja, akarja, de miattam nem fekszik le vele.


Most ennek örülhetek akkor, ugye?


2015. máj. 10. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
xD
2015. máj. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre este is reagáltam. Nézd, magadból indulj ki, te írnál más pasinak olyat hogy ha nem lenne barátod, akkor ezerrel mehetne a lepedőakrobatika?


Hűség az megvan, de ha én szeretek valakit, még csak eszembe se jut ilyesmi.

2015. máj. 10. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

20éves lányként ez az elsö kapcsolatom egy honapja tar ami valljuk be nem nagy idö. Nekem eszembe se jutna másnak ilyet irni(szeretem a barátomat) de ha nem szeretném se irnék ilyet másnap márcsak tiszteletböl sem...

Szoval amit ebböl kiakartam hozni az az,hogy jo veled lenni neki/kényelmes, viszont a másik csaj is izgatja és igy hogy "barátok" még izgatobb met tiltott gyümilcs..lehet azzal hogy vagy te igy lesz az ö "kapcsolatuk" izgalmas..te füszerezed be nekik..:s sajnálom.

2015. máj. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!