Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez valoban megcsalás ahogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valoban megcsalás ahogy a párom állitja?

Figyelt kérdés
Férjemmel 20 éve vagyunk egyutt boldogan,egyik este az exemről kérdezgetett hogy meddig szerettem ,én az válaszoltam neki hogy mikor mi osszejottunk még ereztem iránta érzelmet .Erre nagyon kiakatt es begyogyszerezett kérdeztem mért csinálta azt mondta hogy őt ezzel elárultam megcsaltam és felrugtam a házasságunkat.
2015. máj. 10. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
ez hülye:D:D Nem megcsalás..fura ember..vagy nem tudom miért csinálta ezt. Ezen kiakadni hülyeség..főleg 20 év után.
2015. máj. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
begyogyszerezet ezért hát vanak bajok már bocs de látszik hogy egy elmeropant és nem tudja máshogy kezelni csak magának ártani az ilyet hagyad hagy ott a pics*aba:) legyél már csaj ha nem tetszik neki valami nem kel vele foglalkozni majd rá jőn hogy roszul tett valamit fiú vagyok ez a barátnőmnél be válik hogyha nem idegeskedek semmi és az szarabul esik neki :D probáld ki :)
2015. máj. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

5 éve vagyok házas második gyermekünkel, nagyon fiatalok vagyunk, én 27, feleségem 21. Mindkettőnknek mozgalmas volt az előélete, mèg a nagyon fiatal páromnak is. Korán megéltünk sokmindent, így az exek is előkerültek. Anno mikor összeházasodtunk egyikünk sem érzett semmit az exek irányába, viszont számos beszélgetés során előkerültek, és nekem az is fájt, amikor olyan barátjáról mesélt ami a megismerkedésünk elé tehető. Problémát jeleztük egymásnak, és egy szoros összebújás megoldotta a fel nem tett kérdést.

Viszont ebből kifolyólag a párod "ha nincs ló jó a szamár is" érzéssel szembesült 20 év után, így olyan mintha 20 éve ő lenne a hazugságban legelő szamár, aki a tükörben lovat lát, de azt gondolja hogy a te szemedben egy szamár volt 20 évig csak...

2015. máj. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

kiakaTT? lol

aki begyógyszerezi a másikat, az eleve nem normális, én félnék tőle. amúgy nem megcsalás, de érthető, hogy rosszul esik neki, nem értem, miért kellett ezt így elmondani. az ilyet hívnák kegyes hazugságnak.

2015. máj. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A férjdre ráférne pár nap pihenés a pszichiátrián.
2015. máj. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!